–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Najlepší softvér na sledovanie odporúčaní

Začnite svoj referenčný program s Post Affiliate Pro už za niekoľko minút so 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Rozšírte svoje podnikanie a zvýšte svoje predaje. Sústreďte sa na svoj referenčný program a nechajte nás integrovať vašu súčasnú e-commerce webovú stránku s Post Affiliate Pro.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
logo-airhelp.svg
logo-eset.svg
logo-instabank.svg
logo-protonvpn.svg
logo-sumup.svg
logo-ticketeal.svg

Spravujte svoje odporúčania z jedného miesta s ľahkosťou

Správa kampaní

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Správa kontaktov

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Výkonné správy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Previous slide
Next slide
Issue git 4

Čo je referenčný softvér?

Referenčný marketingový softvér umožňuje podnikom využívať affiliate partnerov na získavanie potenciálnych zákazníkov prostredníctvom odporúčaní. Affiliate partneri získavajú províziu za každého nového zákazníka. Avšak provízie nemusia mať len peňažnú hodnotu. Provízie môžu byť v podobe zliav, kreditov, propagačných predmetov, tovaru, odmien atď.

Referenčný softvér ako súčasť softvéru na správu affiliate programov

Referenčný softvér je súčasťou affiliate marketingu. Keď affiliate odporučí ďalšieho zákazníka, Post Affiliate Pro vie sledovať tieto odporúčania. Náš softvér podporuje mnoho rôznych funkcií; výplaty, provízie, bannery, schémy. Viac sa dozviete na našej stránke o funkciách.

ilustracia instalation
microphone icon.svg

obchodník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Post Affiliate Pro ako váš referenčný sledovací softvér

Najlepší referenčný softvér je plný skvelých funkcií, má významný vplyv na vaše predaje a podnikanie a zlepšuje vaše hodnotenie SEO. Softvér by mal byť tiež škálovateľný, poskytovať komplexné sledovacie funkcie a byť k dispozícii vždy na 100%. Post Affiliate Pro spĺňa všetky tieto požiadavky a preto bol niekoľko rokov zvolený za „Najlepší affiliate softvér“.

Prečo si firmy volia referenčný softvér?

icon dolar

Vyššie príjmy

Výhody affiliate marketingu neustále rastú, tak isto ako rastie trh. Marketingoví odborníci zistili, že affiliate marketing generuje vyššiu návratnosť investícií ako iné marketingové stratégie. Spoľahlivý referenčný softvér je nevyhnutný pre váš úspech.

 

 

icon recurring

Vyššia vernosť

Referenčné programy sú skvelým spôsobom, ako si udržať zákazníkov. Zvyčajne je referenčný marketing jedným z najlepších spôsobov, ako získať nových zákazníkov, pretože udržanie existujúcich je nákladnejšie.

icon photo

Spestrí portfólio

Pri nadväzovaní vzťahov s viacerými affiliate partnermi môžete rozšíriť príjmové toky vášho programu a riadiť ich na základe výkonu. Inzerenti môžu dosiahnuť vyššie povedomie o značke v spolupráci s referenčným softvérom.

icon_chart.svg

Prístup k neprebádanému územiu

V kvalitnom partnerskom programe majú inzerenti možnosť zvyšovať povedomie o značke a zvyšovať predaj prostredníctvom inovácií.

Začnite s Post Affiliate Pro

Inštalácia je super rýchla, váš účet je pripravený za 30 sekúnd v našom cloude, nie je potrebný žiadny server. Kľúčovou súčasťou každého referenčného softvéru sú sledovacie metódy. Preto sme sledovanie Post Affiliate Pro podporili simultánne bežiacimi viacerými metódami sledovania.

 

services installation
microphone icon.svg

affiliate

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bezplatné nastavenie a integrácia vašej webovej stránky

Práve začínate s affiliate marketingom? Priznávame, úvodné nastavenia pre affiliate začiatočníka môže byť náročné. Ušetrite čas a nechajte nás urobiť prácu za vás! Bezplatné nastavenie naším odborným tímom je zahrnuté vo všetkých plánoch.

medal

Technická podpora 24/7

Za každou skvelou spoločnosťou stojí skvelý tím zákazníckeho servisu! Náš tím zákazníckeho servisu je tu pre vás nepretržite, aby vám pomohol s akýmikoľvek otázkami.

microphone icon.svg

obchodník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cena tak akurát

Post Affiliate Pro je najviac recenzovaný a najlepšie hodnotený softvér pre affiliate marketing v roku 2023. Začnite so 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou a upgradujte a plaťte podľa spotreby. Žiadne zmluvy, žiadne poplatky za nastavenie, kedykoľvek môžete zrušiť.

Package Name

Pro

Ideálne pre samostatných affiliate partnerov a malé a stredné podniky na spustenie a správu svojho programu

129$ /mesiac
Package Name

Ultimate

Kompletný affiliate marketingový softvér pre stredné a veľké spoločnosti

249$ /mesiac
Súvisiace články sReferenčný softvér
Automatizácia je to, čo odlišuje nováčikov od veteránov. Zistite prečo.

Využite automatizáciu vo vašom affiliate marketingu

Post Affiliate Pro je nástroj na automatizáciu affiliate marketingu, ktorý ponúka funkcie ako sledovanie, upozornenia, e-mailový marketing a distribúciu provízií. Softvér je vhodný pre rôzne typy podnikov a ponúka rôzne cenové plány.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial