–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Affiliate reporty

Reporty v Post Affiliate Pro

Sledujte výsledky svojho úsilia v oblasti affiliate marketingu prostredníctvom rozsiahlych funkcií na vytváranie reportov v programe Post Affiliate Pro.

 • ✓ Bez poplatku za nastavenie    
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
 • ✓ Nevyžadujeme žiadne kreditné karty    
 • ✓ Možnosť zrušenia kedykoľvek
Reporting features by Post Affiliate Pro
Reports
Awards
 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
 • slashdot leader winter
logo-airhelp.svg
logo-eset.svg
logo-instabank.svg
logo-protonvpn.svg
logo-sumup.svg
logo-ticketeal.svg
Reporty

Presné správy pre kampane

Buďte v obraze vďaka rozsiahlym možnostiam správ v Post Affiliate Pro. Merajte výkonnosť každého affiliata a affiliate programu na jednom mieste. Vyskúšajte si to už dnes zadarmo a presvedčte sa, ako sa pracuje s vynikajúcou súpravou nástrojov Post Affiliate Pro.

 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
 • slashdot leader winter
 • SourceForge Leader Fall 2021 light
Reports analytics by Post Affiliate Pro
Affiliate reporty

Čo sú reporty v affiliate softvéri?

Nie ste vy a vaše podnikanie na takej úrovni ako by ste chceli byť a neviete zistiť prečo? Affiliate softvér so záznamovými funkciami od spoločnosti Post Affiliate Pro vám môže pomôcť vniesť do vášho marketingu určitý prehľad. Správy vám môžu pomôcť zistiť, kto sú najlepší affiliate partneri, ako sa darí vašim bannerom alebo ktoré kampane sú najúspešnejšie. Tieto dôležité údaje využite na neustále zlepšovanie a iteráciu.

Sledovacie benefity

Ide o omnoho viac ako len o správy

Sada nástrojov v Post Affiliate Pro ponúka oveľa viac ako len reporty, je to plnohodnotný softvér pre affiliate marketing, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť sa takmer vo všetkých oblastiach vášho affiliate marketingu. Avšak to nie je všetko čo získate, a môžete sa tešiť na ďalšie výhody, ktoré prichádzajú. Sme jedným z najlepšie hodnotených riešení affiliate softvéru na trhu. Preskúmajte výhody a zistite, prečo je Post Affiliate Pro správnou voľbou.

Tracking benefits
Univerzálne funkcie a flexibilita
Zlepšené hodnotenie SEO
Ľahké, rýchle a bezplatné nastavenie
Bezplatná zákaznícka podpora 24/7
100% stabilita & sledovanie
Cloudový softvér s bezplatnými aktualizáciami
170+ pripravených integrácií
Najlepšie hodnotený affiliate softvér

Aké sú výhody správ vo vašom affiliate programe?

star

Zostaňte informovaný

Správy o affiliatoch a kampaniach v Post Affiliate Pro sú vám neustále k dispozícii, takže si môžete kedykoľvek skontrolovať všetky dôležité informácie.

Precise tracking features icon

Sledujte efektívne

Sledujte kampane, affiliate partnerov a oveľa viac, aby ste boli informovaní o ich výkone. Využite relevantné údaje na pomoc vášmu podnikaniu.

Checklist icon

Sledujte propagačné materiály

Použite propagačné materiály v rámci aplikácie Post Affiliate Pro a sledujte ich výkonnosť a úspešnosť vo vašich kampaniach.

Commissions fraud detection icon

Sledujte provízie

Všetky informácie o províziách nájdete v aplikácii Post Affiliate Pro, presne tam, kde ich potrebujete, a kde k nim máte ľahký prístup kedykoľvek.

Aké typy správ dokáže Post Affiliate Pro zvládnuť?

Úspech kampaní

Správy kampaní

Jednou z najdôležitejších funkcií hlásení v Post Affiliate Pro sú správy o kampaniach. Umožňujú vám merať výkonnosť vašej kampane, ale aj vašich affiliate partnerov a propagačných materiálov. Tieto správy využite na určenie silných a slabých stránok vašich kampaní, affiliate partnerov a marketingových snáh v čo najkratšom čase.

Campaign reports by Post Affiliate Pro
Direct links tracking in Post Affiliate Pro
Geo informácie

Prekrytie s mapou

Zaujíma vás, v ktorých krajinách sú vaše partnerské programy najpopulárnejšie? Prekrytie s mapou je skvelá funkcia Post Affiliate Pro, ktorá vám môže presne ukázať, kde máte s vašimi kampanami najväčší úspech. Použite ho na lokalizáciu cieľových oblastí a maximalizujte svoj príjem z partnerských kampaní kedykoľvek.

Informácie o trendoch

Správy o trendoch

Správy o trendoch sú typom správ, ktoré sú nevyhnutné pre každý affiliate program. Môžete v nich vidieť dôležité údaje a zistiť, aké úspešné sú vaše programy. Využite správy o trendoch na získanie informácií o dojmoch, kliknutiach, konverziách, predajoch a oveľa viac. Môžete na toto využiť filtre a porovnania.

Trend reports by Post Affiliate Pro
audit_log
História aktivity

Audit log

Audit log v Post Affiliate Pro sleduje každú jednotlivú transakciu, zmenu a aktivitu, ktorá sa vyskytuje v affiliate marketingu. Prináša veľkú mieru bezpečnosti a zodpovednosti, pretože vám pomáha sledovať zmeny a určiť za ne zodpovednosť. Môžete vidieť činnosť každého obchodníka a partnera, kedykoľvek to budete potrebovať.

Pozrite sa ako naše affiliate správy fungujú v akcii

Pozrite sa na tieto príklady z aplikácie Post Affiliate Pro a uvidíte, aké jednoduché je získať relevantné údaje v správnom čase.

Dôvody prečo by ste mali začať s affiliate marketingom

Finančné zdravie

Správy vám môžu pomôcť zarábať peniaze

Správy sú nevyhnutnou úsporou peňazí pre každého affiliata a obchodníka. Hlavne preto, že môžu pomôcť odhaliť, kde sa peniaze zarábajú a kde nie. Správy môžu zlepšiť vaše spravovanie peňazí, spravovanie provízií a sledovanie platieb, aby ste vždy mohli byť na vrchole finančného zdravia vo svojom podnikaní.

 • Sledujte svoj cash flow
 • Zistite, kde získavate alebo strácate peniaze
Reporty

60%

obchodníkov zarába viac, keď investujú do správnych affiliate partnerov.

Sledujte výkonnosť affiliate partnerov prostredníctvom správ a rozpoznajte, ktorí sú tí najvýkonnejší.

Správa kampaní

Spravujte kampane pomocou reportov

Správy sú považované za kľúčovú súčasť akejkoľvek kampane affiliate marketingu, pretože vám pomáhajú sledovať váš úspech. Namiesto toho, aby ste hľadali údaje sami, môžete jednoducho prehliadať správy a nájsť všetko, čo potrebujete, na jednom pohodlnom mieste. Ušetrite peniaze s vhodným typom správ.

 • Efektívne spravujte svoje kampane
 • Všetky dáta k dispozícii na jednom mieste
Reporty

83%

z affiliate vydavateľov získava nových affiliatov prostredníctvom affiliate softvéru.

Získajte informácie o všetkých affiliate partneroch a sledujte ich výkonnosť prostredníctvom praktických správ vo vašom používateľskom rozhraní.

Šetria čas

Správy dokážu ušetriť váš čas

Spravovanie kampaní alebo siete na vlastnú päsť sa môže ukázať ako náročná bez správnych nástrojov. Správy sú skvelým šetričom času, pretože nemusíte sledovať každú kampaň, affiliata alebo províziu individuálne. Stačí otvoriť svoje správy a nájsť všetky relevantné údaje na jednom mieste, namiesto plytvania času zbytočným hľadaním.

 • Ušetrite čas a sústreďte sa na to dôležité
 • Ušetrite čas na banálnych úlohách týkajúcich sa hlásení
Reporty

94%

obchodníkov sa pripojí k dvom alebo viacerým partnerským programom.

Buďte informovaní o svojom pokroku, či už ste obchodník alebo partner, s našou funkciou reportov.

Pozrite sa na to, čo hovoria naši zákazníci

 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nemôžem dostatočne vyjadriť, aká úžasná bola ich podpora. Ponúkajú 24/7 live chat a telefonickú podporu a majú veľmi skúsených technikov, ktorí sú mimoriadne trpezliví a dôkladní. Odporučil by som ich hneď. Stále ma udivuje, aké ľahké je pracovať s ich softvérom na sledovanie affiliate marketingu.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro má najviac možností na vytvorenie skvelého partnerského programu zo všetkých affiliate softvérových služieb, ktoré som vyskúšal. Výhody SEO priateľských odkazov boli silným predajným argumentom. S výkonom PAP som veľmi spokojný a vrelo ich odporúčam.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  Vo svojej profesionálnej kariére som zažil iba dva prípady výnimočnej B2B podpory a s potešením môžem povedať, že PAP sa dostal do zoznamu. To, čo títo chlapci robia, je výnimočné. PAP je jedným z najlepších softvérových nástrojov na sledovanie partnerov a rád ho budem odporúčať znova a znova.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Bol som priam ohromený schopnosťami a odhodlaním Martina Pullmana vo vašom tíme podpory. Podarilo sa mu vyriešiť niekoľko zložitých problémov s inštaláciou a neprestal, kým sa všetko nevyriešilo. S výsledkami som veľmi spokojný.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Už mnoho rokov používame softvér Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network a LiveAgent od Quality Unit. Naša spoločnosť sa rozrástla vďaka spoľahlivosti a flexibilite týchto produktov. Spoločnosť vyniká ultra-rýchlou a relevantnou podporou.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Výber Post Affiliate Pro ako nášho affiliate manažérskeho softvéru bolo tým najlepším rozhodnutím, aké sme urobili pre náš partnerský program. Ako certifikovaný affiliate manažér by som PAP vrelo odporučil každému, kto plánuje spustiť škálovateľný, ziskový partnerský program.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Post Affiliate Pro sme začali používať v roku 2009. Sme stále veľmi radi, že máme Post Affiliate Pro na správu našich partnerov a ich vyplácanie. Sme obzvlášť ohromení ich technickou podporou, ktorá je vždy výnimočná.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dôkladnom prieskume rôznych softvérov sme si s kolegami vybrali práve Post Affiliate Pro. Softvér je veľmi užívateľsky prívetivý a poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujeme. Tím zákazníckej podpory je mimoriadne nápomocný a na naše otázky odpovedá včas.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Nemôžem nepoukázať na všetky dobré veci tohto produktu a tímu. Fantastická príručka „Začíname“ vás prevedie konfiguráciou a zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu je vzdialená len na jeden klik v prípade, že potrebujete pomoc. Podpora je bezkonkurenčná – rýchla a skutočne užitočná.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Práca s Post Affiliate Pro a LiveAgentom od Quality Unit je potešením. Ich zákaznícka podpora je vynikajúca a sú vždy k dispozícii, aby pomohli a našli najlepšie riešenia našich problémov. Ich inteligentný softvér affiliate marketingu nám pomáha poskytovať tie najlepšie služby našim partnerom a zákazníkom.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Post Affiliate Pro sme si vybrali kvôli ich vynikajúcej a rýchlej podpore. Podľa našich doterajších skúseností softvér splnil každé naše želanie. My a naši registrovaní partneri (vydavatelia) sme nadšení z používania PAP a môžeme ho bez výhrad odporučiť.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Post Affiliate Pro využívam viac ako rok a musím uznať, že prináša extrémny benefit do mojej firmy. Nielen, že je to excelentný softvér, má aj špičkovú zákaznícku podporu. Post Affiliate Pro môžem len a len odporučiť!
Férové ceny

Skvelé reporty a férové ceny

Naše plne funkčné riešenie pre affiliatov vám môže pomôcť s vytváraním správ a oveľa viac. Pozrite sa na naše cenové plány alebo začnite s bezplatnou skúšobnou verziou už dnes a vyskúšajte si všetky výhody.

pro_pricing icon.svg

Affiliate Program

Pro

Najlepšie na vytvorenie jednoduchého partnerského programu pre vašu firmu.

129$mesačne

Ultimate

Ideálny na vytvorenie sofistikovaného partnerského programu.

Naj

populárnejší

249$mesačne

network_pricing icon.svg

Affiliate
sieť

Network

Pre jednotlivcov, ktorí chcú budovať sieť affiliatov.

599$mesačne

Vyskúšajte zadarmo

Frequently Asked Questions

 • Čo sú správy v affiliate softvéri?

  Správy v affiliate softvéri zhromažďujú údaje o všetkom, čo sa deje v affiliate aplikácii. Tieto správy obsahujú informácie o kampaniach, partneroch, províziách, platbách alebo dokonca histórii každej aktivity, ktorá sa kedy odohrala v rámci softvéru. Správy sú skvelým spôsobom, ako sledovať dôležité údaje bez ďalšej námahy

 • Ako môžete využívať správy v affiliate softvéri?

  Môžu vám poskytnúť zásadný prehľad o každej aktivite, ako aj pokročilé a podrobné náhľady na všetko, čo sa deje na vašej affiliate platforme a vašich programoch. Môžete ich použiť na sledovanie výkonnosti partnerov a úspechu kampane, zistiť krajiny, kde sa vašim marketingovým aktivitám darí a oveľa viac.

 • Čo je audit log v affiliate softvéri?

  Audit log je v podstate história, ktorá sleduje a zhromažďuje údaje o každej jednej aktivite, ktorá sa odohrala v rámci affiliate softvéru. Môže vám pomôcť určiť zodpovednosť za rôzne akcie a pomôže vám sledovať každú zmenu, ktorá sa kedy udiala vo vašich marketingových aktivitách.

 • Sú správy v affiliate softvéri drahé?

  Podniky alebo obchodníci zarábajú predajom produktov alebo služieb. Na získanie zákazníkov, ktorí si kúpia ich produkty alebo služby, využívajú partnerov. Partner odporúča výrobok zákazníkovi a získava podiel z konečného predaja. Affiliate marketing je výhodný pre všetky zúčastnené strany - obchodník získa viac predajov, partneri získavajú svoj spravodlivý podiel a zákazníci nájdu presne to, čo hľadali.

Súvisiace články sReporty
Jednou z mnohých výhod affiliate marketingu je nízka počiatočná investícia pre spoločnosti. Pre viac informácií navštívte náš článok.

Výhody affiliate marketingu

Existuje mnoho stratégií digitálneho marketingu, ale affiliate marketing poskytuje nízke náklady, vysokú návratnosť investícií a možnosť budovania povedomia o značke. Pre tvorcov obsahu ponúka príležitosť zarobiť peniaze a získať prístup k štatistikám a dátam.

Je affiliate marketing zdaňovaný? Zistite viac o zdanení affiliate marketingu a o chybách, ktorým je potrebné sa vyhnúť v našom článku v akadémii.

Daňové povinnosti v affiliate marketingu – Všetko, čo potrebujete vedieť

Affiliate marketing a daňové povinnosti. Affiliate marketéri môžu odpočítať výdavky spojené s podnikaním, ale musia poznať miestne zákony a pravidlá. Výdavky by mali byť dôkladne sledované a všetko by malo byť podrobené pravidelnému podávaniu daní. Záleží aj na tom, v akom regióne alebo krajine podnikáte, preto je dôležité byť informovaný o miestnych predpisoch a zákonoch. Udržiavanie presných záznamov a spolupráca s účtovníkom alebo daňovým právnikom môže pomôcť minimalizovať problémy s daňami.

Máme podrobného sprievodcu, ktorý vám pomôže zistiť, čo je to affiliate sieť a ako ju vybudovať. Viac informácií nájdete tu.

Čo je affiliate sieť?

Affiliate siete fungujú ako prostredník medzi vydavateľmi a obchodníkmi, ponúkajúce širokú škálu digitálnych produktov. Záverne, sledujte výsledky a dosahujte zisky.

Doživotné provízie sú bezpečnejšie ako nastavenie doby života cookie na „neobmedzené“, pretože budú fungovať aj v prípade, ak si zákazník kúpi nový počítač.

Doživotné provízie

Doživotné provízie poskytujú spoľahlivejší a stabilnejší vzťah medzi affiliate partnermi a programom. Identifikácia zákazníka cez jedinečný identifikátor umožňuje affiliatovi získať províziu aj po expirácií cookies. Toto je výhodné pre affiliate partnerov, ktorí chcú stabilný zdroj príjmov a dlhodobý vzťah so zákazníkmi.

Zvýšte svoj predaj v službe Shopify a vytvorte si svoj vlastný odporúčací program pomocou špičkového softvéru pre affiliate marketing, Post Affiliate Pro.

Hľadáte partnerský softvér pre Shopify?

Vytvorte viacero propagačných kampaní vo Vašom paneli obchodníka s Post Affiliate Pro. Ponúkame viac ako 40 funkcií a integrácií s viac ako 200 platobnými procesormi. Zvýšte svoj predaj v Shopify a vytvorte vlastný odporúčací program.

Post Affiliate Pro je najlepší affiliate softvér na trhu už viac ako 15 rokov. Ponúkajúc nekonečné propagačné metódy, inteligentné sledovanie a podávanie reportov.

Predajte viacs tým najlepším affiliate sledovacím softvérom

Post Affiliate Pro je skvelý affiliate softvér, ktorý podporuje rast predaja a SEO hodnotenie. Poskytuje kompletné sledovanie a bezplatné nastavenie. Ideálny pre obchodníkov.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial