–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Provízie

Bez provízií by affiliate marketing bol len viacúrovňový marketing. Affiliate provízie motivujú affiliate partnerov, ktorých úsilie ovplyvňuje predaj, konverzie a získavanie kontaktov. Post Affiliate Pro je softvér svetovej triedy na riadenie affiliate programov, ktorý vám ponúka všetky dostupné možnosti, ako nielen odmeniť svojich partnerov, ale aj povzbudiť ich prostredníctvom vašich marketingových stratégií. Post Affiliate Pro je v tomto ohľade naozaj jedinečný software. Nižšie sú uvedené spôsoby, ako môžete platiť svojim affiliate partnerom.

Provízie

Provízia za akciu

S províziami za akcie môžete definovať činnosti, ktoré určujú, kedy budú provízie vyplatené, napríklad za každé prihlásenie, registráciu a rôzne ďalšie scenáre.

Väčšina affiliate softvérov umožňuje sledovať iba predaje alebo získané kontakty. S použitím Post Affiliate Pro môžete sledovať každú akciu, ktorú vaši affilati vykonajú, a platiť im províziu podľa toho.

Provízie

Mzdy z provízií sú tým, čo poháňa affiliate partnerov, je preto na predajcovi aby ich udržal aktívnych. Schopnosť prilákať affiliate partnerov získate prostredníctvom stanovenia pravidiel províznych sadzieb a povzbudením ich k vytváraniu kreatívnych propagačných stratégií. Affiliate partneri urobia všetko, čo je v ich silách, aby povzbudili návštevníkov k vykonaniu potrebných akcií na získanie provízií.

Skupiny provízií

Pri použití funkcie skupiny provízií môžete pre každého affiliate partnera v rámci tej istej kampane nastaviť odlišnú províziu. Pomocou tejto funkcie môžete affiliate partnerov rozdeliť do skupín. Napríklad provízie získané VIP partnermi budú vyššie ako tie, ktoré získajú ostatní partneri. V programe Post Affiliate Pro nie sú žiadne obmedzenia na počet partnerov, ktorých môžete priradiť do každej kampane.

Doživotné provízie

Doživotné provízie sú plugin, ktorý rozširuje schopnosti Post Affiliate Pro o podporu dlhodobých provízií až do určeného dátumu ukončenia. Keď ten istý zákazník uskutoční predaj, systém identifikuje affiliata, ktorý ho odporučil, a vygeneruje pre affiliate províziu, aj keď zákazník znova neklikol na affiliate odkaz/banner, alebo použil iné zariadenie.

Prvotriedni affiliate partneri sa zvyčajne prihlasujú na celoživotné provízie, keďže ich nárast je pomalší. Kľúčom k úspechu v affiliate marketingu je vytváranie efektívnych predajných kanálov, ktoré premenia potenciálnych návštevníkov na zisk. Profesionálni affiliate partneri toto chápu a sú ochotní investovať do rozvoja toku príjmov.

Viacúrovňové provízie

S využitím Post Affiliate Pro môžete vytvoriť až 100 úrovní provízií pre váš multi-level marketingový program. Napríklad, ak affiliate odporučí nový predaj, nadradený partner získa rovnaký podiel z celkovej ceny ako affiliate, ktorý predaj odporučil (ak má produkt cenu €100 a provízne sadzby sú nastavené na 10% pre 1. úroveň a 10% pre 2. úroveň, obaja, nadradený partner aj affiliate, získajú €10 každý). Tieto hodnoty môžete podľa potreby upraviť.

Affiliate marketing zjednodušuje uvádzanie produktov na trh a affiliate partneri môžu zarobiť slušné množstvo pasívneho príjmu účasťou na kampaniach.

Odmeny za výkon

Keď zavádzate odmeny za výkon, môžete nastaviť rôzne podmienky, ako napríklad dosiahnutie určitého počtu predajov affiliate partnermi, a spustiť akcie (napríklad bonusovú províziu) po splnení týchto podmienok. Odmeny za výkon môžete tiež nastaviť tak, aby sa opakovali pravidelne (každý týždeň, mesiac, štvrťrok atď.)

Odmeny za výkon v Post Affiliate Pro

Môžete identifikovať najlepších affiliate partnerov pomocou funkcií merania metrík systému v Post Affiliate Pro, ako je napríklad report o najlepších affiliate partneroch.

Opakované provízie

Môžete odmeňovať svojich affiliate partnerov za opakované platby, ako hosting alebo členské poplatky, prostredníctvom opakovaných provízií. Opakované provízie sú rozpoznané podľa rovnakého ID objednávky.

Provízie

Vďaka tejto funkcii môže Post Affiliate Pro automaticky generovať opakované provízie pre vašich affiliate partnerov počas určitého obdobia (denne, týždenne, mesačne atď.) alebo až kým sa nerozhodnete ich zastaviť, aj keď váš spracovateľ platieb nepodporuje callbacks (odpoveď POST zo servera na server, ktorá je odoslaná s plnými detailnými informáciami o transakcii potom, ako sa proces platby ukončil). Opakované provízie môžu byť tiež generované nepravidelne (napríklad po 47 dňoch). Toto platí iba v prípade, že bola odoslaná informácia o úspešnej platbe.

Rozdelené provízie

Rozdelená provízia umožňuje vašej spoločnosti odmeniť všetkých partnerov, ktorí prispeli k odporúčaniu konkrétneho predaja. Post Affiliate Pro bol prvý, kto túto funkciu zaviedol.

Keď vaši affiliati získavajú provízie za každý predaj, na ktorý odkazujú, motivuje ich to k neustálemu propagovaniu a väčšiemu odhodlaniu, čo postupom času vedie k zvýšeniu províznych sadzieb.

Provízie

Provízia za predaj

Provízia za predaj, známa aj ako CPS (cost-per-sale), je jedným z najlepších reklamných modelov, ktoré môžete prijať na propagáciu vašich produktov.

Predaj sa zvyčajne pripisuje len affiliate partnerom, keď už bol uskutočnený. Náklady na reklamu sa vypočítavajú až po zohľadnení všetkých predajov.

Použitie CPS v Post Affiliate Pro je jednoduché. Stačí integrovať svoj web s kódom na sledovanie kliknutí, ktorý vám umožní sledovať predaje až od počiatočného kliknutia po konečný nákup. Pomocou týchto kódov je možné sledovať zdroj týchto konverzií, napríklad z reklám na sociálnych médiách alebo konkrétnych odkazov na odporúčanie. To vám umožní platiť provízie affiliate partnerom, ktorí ich generovali.

CPS reklamný model ponúka niekoľko výhod, ako napríklad zníženie nákladov na reklamu, rozšírenie dosahu publika a zvýšenie povedomia o značke.

Provízie za kliknutie

CPC, alebo platba za kliknutie (PPC), je forma reklamy, pri ktorej sa affiliate partnerom platí za každé kliknutie na banner/reklamu obchodníka.

Na použitie tohto typu provízie v programe Post Affiliate Pro musíte integrovať sledovacie kódy kliknutí do vašich vstupných stránok, aby boli kliknutia úspešne sledované. Ak je nastavená provízia “za kliknutie”, provízia sa generuje pre jedinečné aj opakované kliknutia. Ak chcete platiť províziu iba za jedinečné kliknutia, môžete to zmeniť v nastaveniach vašej kampane.

Najlepšia vec na tomto reklamnom modeli je jeho nákladová efektívnosť, prispôsobiteľnosť a schopnosť osloviť nové publikum na rôznych platformách.

Keep your affiliates motivated!
Set up your commission plan with Post Affiliate Pro and keep your affiliates on top of their game.
Try now
Keep your affiliates motivated!

Frequently asked questions

Čo je provízia v affiliate marketingu?

Provízia je to, čo affiliati dostávajú zaplatené za propagáciu produktu alebo služby. Affiliati dostávajú provízie len po tom, ako zákazníci dokončia konkrétne akcie (predaje, získanie kontaktov, kliknutia atď.).

Čo je viacúrovňová provízia?

Provízie pre viac ako jednu affiliate sieť môžu byť definované nezávisle pomocou viacúrovňových spôsobov platenia komisií.

Funkcie - Dozivotne Provizie

Funkcie - Dozivotne Provizie

Doživotné provízie sú v affiliate marketingu spoľahlivým a stabilným spôsobom zisku. Skúsení partneri vedia zaviesť predajné lieviky, ktoré zabezpečujú dlhodobé výhody. Plugin Doživotné provízie umožňuje sledovať a poskytovať províziu čo najefektívnejším spôsobom. Výhodu majú tak affiliate partneri i affiliate programy.

Správa o online používateľoch zobrazuje v reálnom čase, kto je prihlásený do vašej inštalácie. Svojich affiliate návštevníkov môžete tiež lokalizovať na mape.

Funkcie - Report Online Uzivatelov

Text sa zaoberá rôznymi funkčnosťami a službami v oblasti affiliate marketingu, vrátane vytvárania účtu v Post Affiliate Pro paneli, sledovania trendov v grafoch a dátových poliach, využitia HTML bannerov a krátkym popisom Audit Logu poskytujúceho dokumentárny dôkaz o aktivitách affiliate manažérov. Zároveň sa uvádza niekoľko kontaktných možností na získanie bližších informácií.

Funkcie - Hromadne Platby

Funkcie - Hromadne Platby

The Post Affiliate Pro platform offers bulk payment options for affiliate partners to save time and streamline the payment process. Users can customize payment methods and formats, and download payment files for multiple partners at once. The software also allows for tracking and organizing payments. The platform offers a free trial and customizable payout options for individual partners.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor