–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Funkcie
  • Kampaň, banner a affiliate reporty

Kampaň, banner a affiliate reporty

Čo je affiliate marketingová kampaň?

V podstate affiliate marketing je reklamnou metódou na zvyšovanie predaja a generovanie príjmov tým, že iní (ako napríklad blogeri, influenceri alebo iné spoločnosti) inzerujú produkty a služby spoločnosti za ňu. Okrem značiek profitujú z tejto techniky aj samotní affiliate marketingoví partneri. Partneri propagujú produkty alebo ponúkajú služby na svojich webových stránkach, aplikáciách alebo blogoch. Tí, ktorí získajú záujemcov a premenia ich na zákazníkov, dostávajú provízie.

Prečo by ste mali vytvoriť marketingovú kampaň?

Marketingové kampane sú jedným z najúčinnejších spôsobov, ako osloviť vašich zákazníkov, klientov a potenciálnych zákazníkov. Stretnutia s potenciálnymi alebo existujúcimi zákazníkmi môžu byť zabezpečené pomocou týchto krokov. Kampane s viacerými kontaktnými bodmi sú oveľa účinnejšie ako jedna reklama pri upútaní pozornosti. Marketingové kampane s motivačnými prvkami vám môžu pomôcť odlíšiť sa od ostatných pri propagácii vlastnej značky.

Motivačné prvky môžu tiež pomôcť pri nadväzovaní kontaktov so zákazníkmi po ukončení kampane. Výsledkom je vysvetlenie toho, čo ponúkate, a ďalšieho propagovania vašej značky. Marketingové kampane sú neoddeliteľnou súčasťou B2B predajných stratégií. Nezáleží na tom, či udržiavate kontakt so súčasnými klientmi alebo hľadáte nových záujemcov, marketingové kampane sú užitočné. S dobrým prístupom môžete získať pozornosť zákazníka a vyniknúť v dave.

Kampaň, banner a affiliate reporty

Čo je banner?

Reklamná kampaň využíva bannery, čo sú zvyčajne obdĺžnikové grafické zobrazenia, ktoré sa rozprestierajú cez webovú stránku alebo online mediálnu platformu zhora nadol alebo z boku na bok. Použitie reklamných bannerov v rámci affiliate marketingu môže byť kľúčovým spôsobom, ako affiliate partneri môžu propagovať vaše produkty alebo služby a poskytovať vizuálnu reklamu, ktorá povzbudzuje potenciálnych zákazníkov k interakcii s nimi, pričom ponúkajú upútavky, ktoré lákajú ľudí na to, aby sledovali odkaz a prihlásili sa do vašej služby alebo zistili viac informácií.

Post Affiliate Pro umožňuje predstaviť vašim affiliate partnerom pripravené bannery ako súčasť vašich obsiahlych propagačných kampaní.

Prečo sú reklamné bannery dôležité?

Najlepšie bannerové reklamy upútajú pozornosť čitateľa a vzbudia v nich záujem o produkt alebo službu, ktorú inzerujú. Väčšina z nich je žiarivá, priateľská a svoj odkaz sprostredkúva prostredníctvom obrázkov namiesto textu. Môžu byť statické alebo animované.

S bannerovou reklamou môžete rozvíjať online prítomnosť vašej značky a zviditeľniť svoje produkty a služby pre ľudí. Okrem generovania potenciálnych zákazníkov s môžu tieto reklamy povzbudiť ľudí vyskúšať vaše produkty alebo služby alebo sa dokonca prihlásiť na váš e-mailový zoznam. Posledným benefitom, ktorý chceme zdôrazniť, je, že vám uľahčujú opätovné zacielenie vášho publika. Budete môcť pripomenúť návštevníkom, ktorí si nekúpili váš produkt alebo sa neprihlásili k využitiu vašej služby, že by to mali urobiť.

príklad obrázkového banneru
Príklad obrázkového banneru

Čo môžete vidieť v reportoch?

Reporty poskytujú presné informácie o kampaniach a banneroch, takže ich môžete porovnávať, upravovať a optimalizovať. Avšak, partneri, kampane a bannery nie sú jediné metriky, ktoré môžete preskúmať vo vašom affiliate programe. Tu sú niektoré príklady metrík, ktoré Post Affiliate Pro môže poskytnúť.

Aktívny affiliati

Medzi affiliate manažérmi je dôležitý pomer aktívnych partnerov. Tento ukazovateľ opisuje počet aktívnych a výkonných partnerov alebo vydavateľov v rámci siete.

Tento nástroj tiež dokáže identifikovať zdroj najväčšieho počtu dojmov, ako aj zdroj najvyšších a najnižších konverzných pomerov. Tieto informácie sú užitočné pre affiliate manažérov na identifikáciu affiliate partnerov, ktorí si zaslúžia odmeny, a tých, ktorých je potrebné prepustiť.

Miera prekliknutí

V súvislosti s reklamou je miera preklikov (CTR) sledovacia metrika, ktorá sleduje, koľko odkazov bolo kliknutých oproti počtu zobrazení, ktoré reklama dostala.

Metrika ako táto môže odhaliť nedostatky v stratégiách affiliate marketingu. Výkonnosť odkazu môžete posúdiť podľa toho, koľko kliknutí a zobrazení odkaz získa. Ak má odkaz viac zobrazení ako kliknutí, znamená to, že so vstupnou stránkou je niečo v neporiadku.

Konverzie

Konverzie (predaje a akcie) sú konečným cieľom affiliate marketingu. Konverzie nastávajú, keď návštevníci splnia to, čo majú urobiť na stránke affiliate partnera, ako napríklad pripojenie sa k e-mailovému zoznamu, vyplnenie formulára pre súhlas so spracovaním osobných údajov alebo kúpa produktu.

Affiliati zarobia viac peňazí, keď získajú viac zákazníkov. To zase vedie k väčšiemu počtu predajov a vyšším ziskom pre inzerenta.

Návštevnosť

Počet návštevníkov alebo používateľov navštevujúcich webovú stránku alebo blog sa meria ako návštevnosť alebo využitie. Zvýšená návštevnosť znamená viac zobrazení a potenciálne viac konverzií pre blog alebo webovú stránku.

Menšia návštevnosť znamená menej zobrazení, konverzií a prekliknutí. Využitie informácií o návštevnosti môže pomôcť affiliate marketingovým obchodníkom pochopiť, ako návštevníci reagujú na určité marketingové stratégie (napr. propagačné materiály, reklamy, odkazy a recenzie).

Pozrite si video o sledovaní affiliate činnosti.

prehľad kampaní Post Affiliate Pro

Prečo sú tieto funkcie dôležité v affiliate marketingu?

Vedieť sledovať metriky v affiliate marketingu môže pomôcť reklamným agentúram aj affiliate partnerom určiť, ktoré metódy prinášajú výsledky a ktoré nie, aby tak mohli zlepšiť svoje marketingové úsilie. Navyše, affiliate partneri budú schopní vybrať si, s ktorými reklamnými agentúrami chcú spolupracovať a s ktorými nie. Aby sme to zhrnuli, sledovanie metrík pomáha reklamným agentúram aj affiliate partnerom zarábať viac peňazí.

Zdroje bázy znalostí

Learn more about Campaign, banner, and affiliate report

Frequently asked questions

Aké metriky sú dôležité v affiliate marketingu?

Vedieť sledovať metriky v affiliate marketingu môže pomôcť reklamným agentúram aj partnerom zistiť, ktoré metódy prinášajú výsledky a ktoré nie, aby mohli prispôsobiť svoje marketingové úsilie.

Čo je affiliate marketingová kampaň?

Affiliate marketingová kampaň je reklamná metóda zvyšovania predaja a generovania príjmov tým, že iní (ako napríklad blogeri, vplyvní ľudia alebo iné spoločnosti) propagujú produkty a služby spoločnosti na svojich stránkach.

Post Affiliate Pro vám umožňuje vytvárať dodatočný príjem z publika, ktoré už máte. Ponúka štedré 20% opakujúce sa príjmy bez skrytých podmienok.

Vitajte v našom partnerskom programe

Post Affiliate Pro ponúka partnerský program s mesačnou províziou 20%. S využitím registračného bonusu a širokej ponuky propagačných materiálov môžete zvýšiť svoje zárobky. Špecializovaný affiliate manažér vám poskytne rady ako z tohto programu vyťažiť čo najviac.

Post Affiliate Pro je špičkový softvér na správu affiliate programov, ktorý vám môže pomôcť zefektívniť váš marketing a zvýšiť vaše zisky.

Softvér na správu affiliate programov

Affiliate marketing rastie každoročne minimálne o 10%, čím sa stáva výhodnou investíciou pre firmy. Zabezpečte si budúcnosť a rast podnikania správnym prístupom k affiliate marketingu, ktorý má nízke riziko a vysokú návratnosť. Až 15% príjmov digitálneho mediálneho priemyslu pochádza z affiliate marketingu, takže zlepšite svoj online marketing a zapojte sa do riadneho affiliate manažmentu.

Softvér na sledovanie affiliate marketingu Post Affiliate Pro je číslo 1 na trhu. Začnite spravovať vlastný partnerský program s bezplatnou kompletnou integráciou.

Najlepší partnerský a affiliate marketingový sledovací softvér

Post Affiliate Pro je softvér na sledovanie partnerského a affiliate marketingu, ktorý umožňuje spravovať viacero affiliate programov, sledovať výkonnosť partnerov, prideľovať provízie a vyplácať na jednom mieste. Je to ideálne riešenie pre každý aspekt affiliate marketingu, ako aj správu partnerských programov a sietí. Post Affiliate Pro ponúka bezplatnú skúšobnú verziu s bezplatným nastavením a zákazníckou podporou 24/7.

Referenčný softvér zhromažďuje údaje o klikoch a prideľuje ich affiliate partnerom podľa potreby. Získajte ďalší príjem implementáciou Post Affiliate Pro do vášho podnikania.

Najlepší softvér na sledovanie odporúčaní

Referenčný softvér pomáha inzerentom zvyšovať povedomie o ich značke a zvyšovať predaj v partnerskom programe. Marketingoví experti zdôrazňujú, že affiliate marketing prináša vyššie návratnosti ako iné stratégie. Spoľahlivý referenčný softvér prispieva k úspechu firmy a udržaniu verných zákazníkov. Rozšírenie portfólia a prístup k novým trhom sú ďalšími výhodami referenčného marketingu.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor