–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Rotátor bannerov

Čo je rotátor bannerov?

Rotátory bannerov sú formou bannera, ktorý rotuje ďalšie bannery, ktoré užívatelia vidia pri prehliadaní vašej webovej stránky. Rotujúce bannery sú navrhnuté tak, aby na webovej stránke vynikali a pritiahli potenciálnych zákazníkov.

Rotátor bannerov načítava bannery priradené k nemu, zatiaľ čo si ľudia prezerajú webovú stránku affiliata a rotuje ich. Rotujúce bannery na webovej stránke ich robia návštevníkom viditeľnejšími. Nastavenia rotátora bannerov umožňujú pridať bannery, časový rámec, kedy sa banner zobrazí, a hodnotenie bannera (ktorý banner sa zobrazí najviac). Zoznam bannerov vo vašom správcovi bannerov tiež obsahuje základné štatistiky (počet kliknutí, CTR a ďalšie).

Reklamné bannery sú skvelým nástrojom pre menšie podniky, pretože sa spoliehajú na získavanie kontaktov a konverzií na ich rast. Vydavatelia s väčším publikom využívajú sofistikovanejšie systémy na doručovanie reklám. Kým inzeráty v novinách a miestnych médiách bývali dostatočné pre väčšinu malých podnikov, moderní vydavatelia potrebujú oveľa pokročilejšie nástroje na lepšie cielenie reklám pre návštevníkov stránok.

Ako vytvoríte rotátor bannerov v Post Affiliate Pro?

Správca bannerov

Môžete poskytnúť svojim affiliate partnerom široký výber propagačných materiálov, aby mohli propagovať vašu webovú stránku alebo produkty spôsobom, ktorý uznajú za vhodný.

Všetky propagačné materiály je možné spravovať v paneli obchodníka v časti Bannery > Správca bannerov.

Správca bannerov, september 2021

V správcovi bannerov nájdete niekoľko predpripravených vzorových bannerov, ktoré vám ukážu, ako sa to robí. Tieto môžete upravovať alebo odstraňovať a tiež môžete vytvárať nové. Každý banner je spojený s konkrétnou kampaňou.

Tu môžete nájsť viac informácií o iných druhoch bannerov.

Štatistiky bannerov

Môžete zobraziť podrobné štatistiky o každom bannere vytvorenom v Post Affiliate Pro. Môžete tiež porovnávať rôzne typy bannerov vedľa seba alebo analyzovať, ktoré typy bannerov sú v rámci vášho affiliate programu efektívnejšie.

Post Affiliate Pro - štatistiky bannerov
Enhance your presentation with banners
Post Affiliate Pro offers a selection of promotional materials without any extra payment. Get started today with our trial!
Try today
Enhance your presentation with banners

Frequently asked questions

Čo je rotátor bannerov

Rotátor bannerov rotuje ďalšie bannery, ktoré návštevníci vidia na vašej stránke. Účelom rotácie bannerov na webovej stránke je upútať pozornosť a prilákať nových zákazníkov.

Prečo by som mal na svojej stránke použiť rotátor bannerov?

Každá spoločnosť, ktorá chce zvýšiť predaj, by mala zvážiť všetky možnosti na zvýšenie príjmov. Rotátory bannerov v marketingu sú lacné a udržia pozornosť potenciálnych zákazníkov dlhšie.

Ako môžem na svojej stránke implementovať rotátor bannerov, ak neviem programovať?

Ak chcete bezproblémovú integráciu s dostupnou asistenciou 24/7, Post Affiliate Pro je skvelá voľba nielen na pridanie rotátora bannerov, ale aj na poskytnutie #1 softvéru na sledovanie affiliatov na trhu.

Post Affiliate Pro je špičkový softvér na správu affiliate programov, ktorý vám môže pomôcť zefektívniť váš marketing a zvýšiť vaše zisky.

Softvér na správu affiliate programov

Affiliate marketing rastie každoročne minimálne o 10%, čím sa stáva výhodnou investíciou pre firmy. Zabezpečte si budúcnosť a rast podnikania správnym prístupom k affiliate marketingu, ktorý má nízke riziko a vysokú návratnosť. Až 15% príjmov digitálneho mediálneho priemyslu pochádza z affiliate marketingu, takže zlepšite svoj online marketing a zapojte sa do riadneho affiliate manažmentu.

Softvér na sledovanie affiliate marketingu Post Affiliate Pro je číslo 1 na trhu. Začnite spravovať vlastný partnerský program s bezplatnou kompletnou integráciou.

Najlepší partnerský a affiliate marketingový sledovací softvér

Post Affiliate Pro je softvér na sledovanie partnerského a affiliate marketingu, ktorý umožňuje spravovať viacero affiliate programov, sledovať výkonnosť partnerov, prideľovať provízie a vyplácať na jednom mieste. Je to ideálne riešenie pre každý aspekt affiliate marketingu, ako aj správu partnerských programov a sietí. Post Affiliate Pro ponúka bezplatnú skúšobnú verziu s bezplatným nastavením a zákazníckou podporou 24/7.

Vylepšite svoj platený plán a plaťte podľa spotreby. Žiadne zmluvy. Žiadne poplatky za nastavenie. Kedykoľvek zrušiteľné. Porovnajte plány a vyberte si ten najlepší pre vás.

Post Affiliate Pro Cenník

Post Affiliate Pro ponúka rôzne funkcie na vytvorenie kategórií kampaní, kupónov a rôznych typov banerov pre vašich affiliate partnerov. Okrem toho umožňuje personalizované e-knihy, replikáciu stránok, smartlinks a pokročilé reportovanie. Taktiež ponúka integrácie s rôznymi aplikáciami tretích strán, ako sú Shopify, WooCommerce, Magento 2, 1ShoppingCart a 3DCart. Cena sa pohybuje od €1919 do €2727 mesačne, s možnosťou odstránenia značky Post Affiliate Pro z vášho affiliate programu.

Post Affiliate Pro je najlepší affiliate softvér na trhu už viac ako 15 rokov. Ponúkajúc nekonečné propagačné metódy, inteligentné sledovanie a podávanie reportov.

Predajte viacs tým najlepším affiliate sledovacím softvérom

S Post Affiliate Pro môžete posilniť svoj affiliate partnerský program a zvýšiť predaj. Systém ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu bez potreby kreditnej karty. Produkt umožní integrovať vašu webstránku e-shopu s Post Affiliate Pro, čím ďalej rozšírite svoje podnikanie. Začať s ním môžete už za pár minút. Zvoľte názov subdomény pre svoj Post Affiliate Pro účet. Registrovaním sa súhlasíte s VOP a Zásadami ochrany osobných údajov.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor