–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Cieľom Post Affiliate Pro je udržiavať naše služby v bezpečí pre každého, zabezpečenie vašich údajov má pre nás najväčšiu prioritu. Ak ste bezpečnostný výskumník a objavili ste v našej Službe slabé bezpečnostné miesto, ceníme si, že nám tento objav sprístupníte diskrétne a poskytnete nám tak možnosť ho opraviť pred tým než zverejníme jeho technické podrobnosti.

Post Affiliate Pro sa spojí s bezpečnostnými výskumníkmi, v prípade nahlásených zraniteľností v našom softvéri, ako je popísané nižšie. Overíme, odpovieme a opravíme slabé miesta ako súčasť nášho záväzku voči bezpečnosti a súkromiu. Nepodnikneme právne kroky proti tým, ktorí zodpovedne objavia a nahlásia slabé stránky nášho zabezpečenia, nepozastavíme ani neukončíme prístup k našej Službe. Post Affiliate Pro si vyhradzuje všetky svoje zákonné práva v prípade akéhokoľvek nesúhlasu s našimi podmienkami.

Reporty

Podeľte sa o podrobnosti o akomkoľvek podozrení o zraniteľnostiach s vývojárskym tímom Post Affiliate Pro na zákazníckej podpore, na stránke postaffiliatepro.com. Prosím, nezverejňujte žiadne podrobnosti mimo tohto procesu bez výslovného povolenia. Pri nahlasovaní akýchkoľvek podozrení o zraniteľnostiach uveďte čo najviac informácií. Ak chcete odoslať viacero správ naraz, odošlite najprv iba jednu správu (podľa možnosti tú najdôležitejšiu) a počkajte na odpoveď.

Kompenzácia

Sme radi, že môžeme ponúknuť odmenu za informácie o zraniteľnosti nášho softvéru, ktoré nám pomáhajú chrániť našich zákazníkov, ako poďakovanie výskumníkom v oblasti bezpečnosti, ktorí sa rozhodli zúčastniť nášho bug bounty programu. Bežná odmena je 50 USD za odmenu zaslanú a overenú našim vývojárskym tímom.

Odmeníme iba prvého referenta, ktorý zraniteľnosť nahlásil. Akékoľvek duplicitné správy nebudú odmenené.

Rozsah

Testovanie môžete uskutočniť len s účtom Post Affiliate Pro, ktorého ste vlastníkom alebo ak ste agentom oprávneným vlastníkom účtu na vykonanie takéhoto testovania. Napríklad: yourdomain.postaffiliatepro.com

Odmeníme vás za nasledujúce typy zraniteľností:

  • Remote Command Execution (RCE)
  • SQL Injection
  • Broken Authentication
  • Broken Session Management
  • Access Control Bypass
  • Cross-Site Scripting (XSS)
  • Cross-Site Request Forgery (CSRF)
  • Open URL Redirection
  • Directory Traversal
  • Správy o tom, kedy útočník môže ohroziť iba svoj vlastný účet, nebudú odmenené. XSS spôsobené správcom tak isto nebude odmenené.
Súvisiace články

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

Start Free Trial