–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Cieľom Post Affiliate Pro je udržiavať naše služby v bezpečí pre každého, zabezpečenie vašich údajov má pre nás najväčšiu prioritu. Ak ste bezpečnostný výskumník a objavili ste v našej Službe slabé bezpečnostné miesto, ceníme si, že nám tento objav sprístupníte diskrétne a poskytnete nám tak možnosť ho opraviť pred tým než zverejníme jeho technické podrobnosti.

Post Affiliate Pro sa spojí s bezpečnostnými výskumníkmi, v prípade nahlásených zraniteľností v našom softvéri, ako je popísané nižšie. Overíme, odpovieme a opravíme slabé miesta ako súčasť nášho záväzku voči bezpečnosti a súkromiu. Nepodnikneme právne kroky proti tým, ktorí zodpovedne objavia a nahlásia slabé stránky nášho zabezpečenia, nepozastavíme ani neukončíme prístup k našej Službe. Post Affiliate Pro si vyhradzuje všetky svoje zákonné práva v prípade akéhokoľvek nesúhlasu s našimi podmienkami.

Reporty

Podeľte sa o podrobnosti o akomkoľvek podozrení o zraniteľnostiach s vývojárskym tímom Post Affiliate Pro na zákazníckej podpore, na stránke postaffiliatepro.com. Prosím, nezverejňujte žiadne podrobnosti mimo tohto procesu bez výslovného povolenia. Pri nahlasovaní akýchkoľvek podozrení o zraniteľnostiach uveďte čo najviac informácií. Ak chcete odoslať viacero správ naraz, odošlite najprv iba jednu správu (podľa možnosti tú najdôležitejšiu) a počkajte na odpoveď.

Kompenzácia

Sme radi, že môžeme ponúknuť odmenu za informácie o zraniteľnosti nášho softvéru, ktoré nám pomáhajú chrániť našich zákazníkov, ako poďakovanie výskumníkom v oblasti bezpečnosti, ktorí sa rozhodli zúčastniť nášho bug bounty programu. Bežná odmena je 50 USD za odmenu zaslanú a overenú našim vývojárskym tímom.

Odmeníme iba prvého referenta, ktorý zraniteľnosť nahlásil. Akékoľvek duplicitné správy nebudú odmenené.

Rozsah

Testovanie môžete uskutočniť len s účtom Post Affiliate Pro, ktorého ste vlastníkom alebo ak ste agentom oprávneným vlastníkom účtu na vykonanie takéhoto testovania. Napríklad: yourdomain.postaffiliatepro.com

Odmeníme vás za nasledujúce typy zraniteľností:

  • Remote Command Execution (RCE)
  • SQL Injection
  • Broken Authentication
  • Broken Session Management
  • Access Control Bypass
  • Cross-Site Scripting (XSS)
  • Cross-Site Request Forgery (CSRF)
  • Open URL Redirection
  • Directory Traversal
  • Správy o tom, kedy útočník môže ohroziť iba svoj vlastný účet, nebudú odmenené. XSS spôsobené správcom tak isto nebude odmenené.
Súvisiace články

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with Post Affiliate Pro.

Konzultácia

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

Start Free Trial