–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Funkcie
  • Prispôsobiteľné rozhranie

Prispôsobiteľné rozhranie

Prispôsobte Post Affiliate Pro štýlu vašej spoločnosti úpravou webovej aplikácie. Prvky v používateľskom rozhraní môžete prispôsobiť úpravou súborov šablón alebo súboru CSS. Niektoré bežné zmeny dizajnu môžete vykonať priamo z panela obchodníka.

Dizajn affiliate panelu možno prispôsobiť priamo z panela obchodníka. Obchodník môže prispôsobiť niekoľko aspektov affiliate panela, ako napríklad logo, hlavičku, pätu a poradie položiek v ponuke partnerov.

Obchodníci môžu prispôsobiť svoj panel obchodníka výberom stĺpcov, ktoré chcú vidieť, a nastavením preferencií pre zobrazovanie alebo organizovanie informácií. Prispôsobenie ponúka výhodu, že umožňuje každému obchodníkovi dosiahnuť presne také výsledky, aké chce.

Prispôsobenie registračného formulára

Najžiadanejšou úpravou je Registračný formulár. V programe Post Affiliate Pro môžete polia Registračného formulára jednoducho upraviť z rozhrania obchodníka cez menu v Konfigurácia > Registračný formulár.

Okrem prispôsobenia registračného formulára môžete tiež prispôsobiť údaje, ktoré musia affiliati vyplniť. Okrem niektorých preddefinovaných polí, ako sú používateľské meno, krstné meno, priezvisko atď., môžete pre každého affiliata definovať až 75 ďalších vlastných údajových polí. Môžete určiť, či sú polia povinné, voliteľné, nepoužité, iba na čítanie a skryté.

Ak chcete umiestniť registračný formulár do svojej existujúcej webovej stránky bez použitia predvoleného dizajnu Post Affiliate Pro, môžete skopírovať a vložiť predom vygenerovaný HTML registračný formulár a vložiť ho do ľubovoľnej webovej aplikácie.

post affiliate pro affiliati pridávanie nového affiliata
Pridávanie nového affiliate partnera

Prispôsobenie affiliate panelu

Dizajn affiliate panelu je možné prispôsobiť priamo z panelu obchodníka (Konfigurácia > Affiliate panel). Obchodník môže prispôsobiť dizajn affiliate panelu vrátane loga, hlavičky, päty a rozloženia affiliate menu.

post affiliate pro správa affiliatov
Správa affiliatov
Customize your dashboard at any time!
Post Affiliate Pro lets you customize your interface with templates or CSS. Try it out today with our free 14-day trial!
Try today
Customize your dashboard at any time!

Frequently asked questions

Môžete prispôsobiť svoje rozhranie na akejkoľvek affiliate platforme?

Môžete prispôsobiť svoju platformu Post Affiliate Pro tak, aby zodpovedala vášmu firemnému dizajnu.

Správa o najlepších partneroch vám zobrazuje zoznam vašich affiliate partnerov zoradených podľa ich výkonnosti v rámci vášho partnerského programu.

Funkcie - Report O Top Affiliatoch

Text zdôrazňuje potrebu sledovať najlepších affiliatov vo vašom affiliate marketingovom programe a motivovať ich k podpore vašich produktov. Report o top affiliatoch v Post Affiliate Pro umožňuje obchodníkom zoradiť partnerov podľa ich výkonnosti v partnerskom programe. Okrem toho, softvér ponúka rozsiahle analytické a reportovacie funkcie. Inštalácia softvéru je jednoduchá a poskytuje kontaktné informácie pre zákazníkov. Taktiež sa hovorí o 302 redirectoch v affiliate marketingu a o nástroji PostAffiliate Pro pre affiliate marketing.

Správa o online používateľoch zobrazuje v reálnom čase, kto je prihlásený do vašej inštalácie. Svojich affiliate návštevníkov môžete tiež lokalizovať na mape.

Funkcie - Report Online Uzivatelov

Text sa zaoberá rôznymi funkčnosťami a službami v oblasti affiliate marketingu, vrátane vytvárania účtu v Post Affiliate Pro paneli, sledovania trendov v grafoch a dátových poliach, využitia HTML bannerov a krátkym popisom Audit Logu poskytujúceho dokumentárny dôkaz o aktivitách affiliate manažérov. Zároveň sa uvádza niekoľko kontaktných možností na získanie bližších informácií.

Získajte rýchly prehľad o všetkých sledovaných udalostiach, ako sú dojmy, kliknutia, predaje a provízie, pre časové obdobia, ktoré si vyberiete.

Funkcie - Quick Report

Získajte rýchly prehľad o všetkých sledovaných udalostiach, ako sú dojmy, kliknutia, predaje a provízie, pre časové obdobia, ktoré si vyberiete.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor