–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Súkromné kampane

Čo je súkromné kampaň?

Funkcia súkromných kampaní vám umožňuje pripraviť špeciálne kampane pre vybraný počet affiliate partnerov a skryť tieto kampane pred partnermi, ktorí ich nemajú vidieť.

Štandardne sú všetky marketingové kampane v Post Affiliate Pro verejné a dostupné pre všetkých affiliate partnerov na propagáciu. To znamená, že všetci vaši affiliate partneri majú prístup na propagáciu ktorejkoľvek alebo všetkých vašich kampaní.

Súkromné kampane vám umožňujú vybrať si affiliate partnerov pre vaše kampane tromi špecifickými spôsobmi:

  1. Verejná kampaň

  2. Verejná s manuálnych schválením

  3. Súkromná

Súkromné kampane

Verejné kampane

Toto sú kampane, ktoré sú viditeľné pre všetkých partnerských affiliatov. Vaši affiliate partneri si môžu tieto kampane zobraziť vo svojich paneloch a využívať ich podľa svojho uváženia. Affiliati môžu propagovať tieto kampane, dokiaľ je vaša kampaň platná.

Správa kampaní

Verejné kampane, ktoré vyžadujú manuálne schválenie

Tento typ kampane je viditeľný pre všetkých partnerských affiliatov, avšak musia byť schválení vami, obchodníkom, než môžu propagovať alebo používať bannery z tejto kampane. Takýmto spôsobom môžete kontrolovať, ktorí affiliati propagujú určité produkty. Na určenie vhodných affiliatov pre vaše kampane môžete v rámci Post Affiliate Pro prezerať informácie o špecifikách.

Manažér kampane s manuálnou aplikáciou

Súkromné kampane

Je možné zúčastniť sa súkromných affiliate kampaní len v prípade, ak bol affiliate partner konkrétne pozvaný obchodníkom. Táto funkcia sa vám bude zdať najužitočnejšia, ak chcete svoje marketingové úsilie zamerať na konkrétny trh. Alebo ak viete z analýzy výkonnosti partnerov, že niektorí affiliate partneri dosahujú lepšie výsledky ako iní v určitých cieľových skupinách. Tieto údaje môžete využiť na optimalizáciu svojej marketingovej stratégie, aby ste dosiahli vyššie konverzné sadzby, získali viac zobrazení na svojej vstupnej stránke alebo generovali viac príjmov.

Správa súkromných kampaní

 

Too things to look for in an affiliate agreement?
Post Affiliate Pro is an ideal solution for every side of affiliate marketing.
Try today
Too things to look for in an affiliate agreement?

Frequently asked questions

Čo sú kampane v affiliate marketingu?

Affiliate marketingová kampaň je zvyčajne súbor procesov a aktivít vykonávaných affiliate partnermi, ktoré zákazníkov vedú na vstupné stránky a generujú viac predajov.

Ako môžem spravovať affiliate marketingové kampane?

Post Affiliate Pro poskytuje robustný softvér na správu affiliate programov, ktorý vám umožní sledovať získaných zákazníkov, kontrolovať provízie, vyplácať odmeny, nastavovať kampane, vytvárať bannery a ďalšie.

Prečo by som mal používať súkromné kampane?

Súkromné kampane sú najvhodnejšie v situáciách, keď potrebujete osloviť určité publikum alebo chcete využiť svojich najlepších affiliate partnerov na propagáciu svojho produktu.

Funkcie - Dozivotne Provizie

Funkcie - Dozivotne Provizie

Doživotné provízie sú v affiliate marketingu spoľahlivým a stabilným spôsobom zisku. Skúsení partneri vedia zaviesť predajné lieviky, ktoré zabezpečujú dlhodobé výhody. Plugin Doživotné provízie umožňuje sledovať a poskytovať províziu čo najefektívnejším spôsobom. Výhodu majú tak affiliate partneri i affiliate programy.

Správa o online používateľoch zobrazuje v reálnom čase, kto je prihlásený do vašej inštalácie. Svojich affiliate návštevníkov môžete tiež lokalizovať na mape.

Funkcie - Report Online Uzivatelov

Text sa zaoberá rôznymi funkčnosťami a službami v oblasti affiliate marketingu, vrátane vytvárania účtu v Post Affiliate Pro paneli, sledovania trendov v grafoch a dátových poliach, využitia HTML bannerov a krátkym popisom Audit Logu poskytujúceho dokumentárny dôkaz o aktivitách affiliate manažérov. Zároveň sa uvádza niekoľko kontaktných možností na získanie bližších informácií.

Funkcie - Cpc

Funkcie - Cpc

Kliknutie na reklamu obchodníka môže byť sledované pomocou CPC programu, ako je Post Affiliate Pro. Jednoducho integrujte sledovacie kódy do svojich webstránok a nastavte provízie za kliknutia. Týmto spôsobom môžete generovať provízie pre vašich affiliate partnerov. Post Affiliate Pro má aj ďalšie funkcie, ako sú doživotné provízie, reporty o online používateľoch a reporty o trendoch.

Funkcie - Cps

Funkcie - Cps

CPS je spôsob platby za propagáciu produktov, kde sa partneri odmeňujú za každý úspešný predaj. Tento model sa často používa internetovými podnikmi a v Post Affiliate Pro si obchodníci môžu prispôsobiť metódy sledovania. CPS má mnohé výhody a súvisí s reklamnými modelmi ako CPI alebo CPL.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor