–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Staňte sa affiliate marketingovým
superhrdinom

Získajte affiliate program na správu affiliate partnerov
alebo affiliate sieť na správu obchodníkov a affiliate partnerov.

logo-airhelp.svg
logo-eset.svg
logo-instabank.svg
logo-protonvpn.svg
logo-sumup.svg
logo-ticketeal.svg

Čo je affiliate marketing?

Affiliate marketing je typ reklamy, kde spoločnosti platia provízie inzerentom tretích strán za propagáciu ich produktov. Títo inzerenti sa nazývajú affiliate paerneri a generujú návštevnosť pre spoločnosti z ideálnych cieľových trhov.

 

program_icon

Affiliate Program

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Affiliate Program

Affiliate programy sú ideálne plne vybavené riešenia pre obchodníkov aj affiliate partnerov. Vytvorte si vlastné affiliate marketingové plány, vychutnajte si správu neobmedzeného počtu affiliate partnerov alebo použite funkcie affiliate marketingu na propagáciu a vytváranie odkazov.

AffiliateProgram
Affiliate network
network_icon

Affiliate sieť

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Affiliate sieť

Vytvorte a začnite spravovať svoju vlastnú sieť affiliate marketingu. Staňte sa sprostredkovateľom pre obchodníkov a partnerov s prístupom k našim prémiovým funkciám správy siete. Využite veľké množstvo integrácií, spravujte provízie a ďalšie.

Čo zohráva úlohu v affiliate
marketingu?

merchant_icon

Obchodník

Firmy alebo jednotlivci sa môžu stať obchodníkmi, začať affiliate programy a zdieľať provízie s partnermi za každý úspešný predaj.

affiliate_icon

Partner

Affiliate partneri môžu propagovať produkty rôznych firiem po celom svete a získať affiliate provízie za každý úspešný predaj prostredníctvom affiliate odkazov.

 

consumer_icon

Spotrebiteľ

Spotrebitelia nakupujú produkty alebo služby odporúčané partnermi, často za dostupnejšie ceny dostupné prostredníctvom affiliate odkazov alebo affiliate kódov.

affiliate_network_icon

Affiliate sieť

Affiliate marketingové siete sú sprostredkovateľmi pre affiliate partnerov a obchodníkov – riadia vzťahy, chránia nastavené provízne štruktúry a poskytujú bezpečný priestor.

Naplánujte si hovor

Kontaktujte nás a porozprávajte sa o tom, ako môže Post Affiliate Pro prospieť vášmu podnikaniu. Vyplňte prosím tento formulár a člen nášho tímu vás bude čo najskôr kontaktovať.

mockup schedule a demo 1.png
Čo sa počas hovoru dozviete
 • Ako dosiahnuť svoje obchodné ciele s Post Affiliate Pro – či už to je zlepšenie spokojnosti zákazníkov alebo generovanie viac predajov.
 • Ako funguje Post Affiliate Pro. Poskytneme vám prehliadku produktu, aby ste si mohli urobiť predstavu o tom, ako sa pracuje s naším softvérom.
 • Odpovede na akékoľvek otázky týkajúce sa cien, služieb, integrácií a funkcií.
“Oslovte každého zákazníka s myšlienkou pomôcť mu vyriešiť problém alebo dosiahnuť cieľ, nie predať produkt alebo službu.” – Brian Tracy

Andrej Saxon
Manažér predaja
benefits_img_section
star

Benefity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Výhody affiliate marketingu

Jednou z najväčších výhod affiliate marketingu je, že pripomína tradičný ústny marketing. Firmy nemusia platiť provízie, pokiaľ nezískajú zákazníka, zatiaľ čo affiliate obchodníci vždy dostanú svoje peniaze za úspešné odporúčania.

award

Post Affiliate Pro

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ako môžete zarábať
pomocou affiliate marketingu?

Affiliate marketéri propagujú produkty prostredníctvom svojho obsahu, ako sú blogové príspevky, príspevky na sociálnych sieťach a ďalšie. Ak si návštevník kúpi produkt prostredníctvom affiliate odkazu, podnik zarobí peniaze, zatiaľ čo affiliate partner dostane províziu. Umožňuje vám zarábať peniaze pasívne počas spánku alebo cestovania.

Post Affiliate Pro™ | Voted Best Affiliate Software | Post Affiliate Pro01:31Youtube video: Post Affiliate Pro™ | Voted Best Affiliate Software
Post Affiliate Pro

Obchodník

 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nemôžem dostatočne vyjadriť, aká úžasná bola ich podpora. Ponúkajú 24/7 live chat a telefonickú podporu a majú veľmi skúsených technikov, ktorí sú mimoriadne trpezliví a dôkladní. Odporučil by som ich hneď. Stále ma udivuje, aké ľahké je pracovať s ich softvérom na sledovanie affiliate marketingu.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro má najviac možností na vytvorenie skvelého partnerského programu zo všetkých affiliate softvérových služieb, ktoré som vyskúšal. Výhody SEO priateľských odkazov boli silným predajným argumentom. S výkonom PAP som veľmi spokojný a vrelo ich odporúčam.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  Vo svojej profesionálnej kariére som zažil iba dva prípady výnimočnej B2B podpory a s potešením môžem povedať, že PAP sa dostal do zoznamu. To, čo títo chlapci robia, je výnimočné. PAP je jedným z najlepších softvérových nástrojov na sledovanie partnerov a rád ho budem odporúčať znova a znova.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Bol som priam ohromený schopnosťami a odhodlaním Martina Pullmana vo vašom tíme podpory. Podarilo sa mu vyriešiť niekoľko zložitých problémov s inštaláciou a neprestal, kým sa všetko nevyriešilo. S výsledkami som veľmi spokojný.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Už mnoho rokov používame softvér Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network a LiveAgent od Quality Unit. Naša spoločnosť sa rozrástla vďaka spoľahlivosti a flexibilite týchto produktov. Spoločnosť vyniká ultra-rýchlou a relevantnou podporou.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Výber Post Affiliate Pro ako nášho affiliate manažérskeho softvéru bolo tým najlepším rozhodnutím, aké sme urobili pre náš partnerský program. Ako certifikovaný affiliate manažér by som PAP vrelo odporučil každému, kto plánuje spustiť škálovateľný, ziskový partnerský program.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Post Affiliate Pro sme začali používať v roku 2009. Sme stále veľmi radi, že máme Post Affiliate Pro na správu našich partnerov a ich vyplácanie. Sme obzvlášť ohromení ich technickou podporou, ktorá je vždy výnimočná.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dôkladnom prieskume rôznych softvérov sme si s kolegami vybrali práve Post Affiliate Pro. Softvér je veľmi užívateľsky prívetivý a poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujeme. Tím zákazníckej podpory je mimoriadne nápomocný a na naše otázky odpovedá včas.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Nemôžem nepoukázať na všetky dobré veci tohto produktu a tímu. Fantastická príručka „Začíname“ vás prevedie konfiguráciou a zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu je vzdialená len na jeden klik v prípade, že potrebujete pomoc. Podpora je bezkonkurenčná – rýchla a skutočne užitočná.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Práca s Post Affiliate Pro a LiveAgentom od Quality Unit je potešením. Ich zákaznícka podpora je vynikajúca a sú vždy k dispozícii, aby pomohli a našli najlepšie riešenia našich problémov. Ich inteligentný softvér affiliate marketingu nám pomáha poskytovať tie najlepšie služby našim partnerom a zákazníkom.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Post Affiliate Pro sme si vybrali kvôli ich vynikajúcej a rýchlej podpore. Podľa našich doterajších skúseností softvér splnil každé naše želanie. My a naši registrovaní partneri (vydavatelia) sme nadšení z používania PAP a môžeme ho bez výhrad odporučiť.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Post Affiliate Pro využívam viac ako rok a musím uznať, že prináša extrémny benefit do mojej firmy. Nielen, že je to excelentný softvér, má aj špičkovú zákaznícku podporu. Post Affiliate Pro môžem len a len odporučiť!

Ako vám môže Post Affiliate Pro pomôcť
s vašou snahou o affiliate marketing?

Spravujte všetko, čo potrebujete – affiliate siete, paušálne provízie, affiliate platby,
affiliate kódy a ďalšie.

 

chart icon

Affiliate sledovanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sledovanie partnerov

Post Affiliate Pro môže slúžiť ako affiliate sledovací softvér, ktorý kombinuje pokročilé typy sledovania na vytvorenie najlepších možných výsledkov v akejkoľvek situácii. Využite najsilnejšie dostupné sledovanie, získajte podporu zo záložných metód sledovania alebo dokonca sledujte offline predaj z kupónov.

Post Affiliate Pro tracking
affiliate marketing
board icon

Marketing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Affiliate marketing

Staňte sa úspešnými s affiliate marketingom ešte dnes. Využite marketingové funkcie Post Affiliate Pro a vyberte si, čo potrebujete z našej ponuky prispôsobiteľných pokročilých propagačných nástrojov a zobrazovacích reklamných materiálov. Propagujte svoju firmu pomocou vhodného materiálu pre túto príležitosť z vášho affiliate užívateľského panela a zvýšte svoje affiliate príjmy.

icon_management

Manažovanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Správa affiliate programov

Správa affiliate partnerov je jednoduchá s vynikajúcimi nástrojmi od Post Affiliate Pro. Majte prehľad o výkonnosti partnerov – sledujte kvalifikovaných potenciálnych zákazníkov, prezerajte si prehľady a miery konverzie alebo sledujte interakcie. Využite rozdelené provízie alebo výkonnostné odmeny a poskytnite svojim affiliate partnerom bezproblémový affiliate zážitok.

affiliate_management
automation_img
icon_automation

Automatizácia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Automatizácia

Post Affiliate Pro ponúka množstvo automatizácií, vďaka ktorým bude správa vášho affiliate programu bezbolestná. Zbaviť sa opakujúcich sa úloh a zamerajte sa na tie, ktoré skutočne vyžadujú vašu pozornosť. Využite automatické sledovanie affiliate partnerov, automatizujte svoj systém odmien a mesačné platby alebo získajte automatizované prehľady s našimi exkluzívnymi nástrojmi.

reports icon

Správy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Správy

Prístup k dôležitým správam, štatistikám a ďalším informáciám je nevyhnutný. Post Affiliate Pro vám môže poskytnúť dátové správy s informáciami o krajine zákazníka, najlepšie fungujúcich partnerov, informácie o marketingových kampaniach a oveľa viac. Použite naše exkluzívne nástroje na zhromažďovanie dôležitých informácií a podľa toho upravte svoju stratégiu affiliate marketingu.

reports_img

Urobte si prehliadku
s našimi expertmi

00:00/05:06

Welcome to the tour of Post Affiliate Pro | Post Affiliate Pro08:04Youtube video: Welcome to the tour of Post Affiliate Pro
Post Affiliate Pro
academy_icon

Akadémia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Úvod do Post Affiliate Pro

Chceli by ste absolvovať prehliadku nášho affiliate marketingového softvéru? V tomto videu vám náš expert Jeff vysvetlí všetko, čo funkcie Post Affiliate Pro ponúkajú a ako ich používať v rôznych situáciách. Pozrite sa a zistite, čo robí Post Affiliate Pro jedným z najlepších softvérových riešení pre affiliate marketing.

 • Získajte viac informácií o funkciách Post Affiliate Pro
 • Zistite, kto môže profitovať z nášho affiliate softvéru
Obchodník

Objavte naše balíky

Vyberte si jeden z našich troch cenových plánov a začnite zarábať so správnymi nástrojmi a funkciami, ktoré máte k dispozícii. Pozrite si naše plány a začnite bezplatnú skúšobnú verziu ešte dnes!

pro_pricing icon.svg

Affiliate Program

Pro

Najlepší na vytvorenie jednoduchého affiliate programu pre vašu firmu.

129$mesiac

Ultimate

Ideálny na vytvorenie sofistikovaného affiliate programu.

Najobľúbenejší

249$mesiac

network_pricing icon.svg

Affiliate sieť

Network

Pre jednotlivcov, ktorí chcú vybudovať affiliate sieť.

599$mesiac/span>

Súvisiace články sUrobte si prehliadku
Automatizácia je to, čo odlišuje nováčikov od veteránov. Zistite prečo.

Využite automatizáciu vo vašom affiliate marketingu

Post Affiliate Pro je nástroj na automatizáciu affiliate marketingu, ktorý ponúka funkcie ako sledovanie, upozornenia, e-mailový marketing a distribúciu provízií. Softvér je vhodný pre rôzne typy podnikov a ponúka rôzne cenové plány.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial