–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kontrola integrácie

Nie ste si istí, či vaša integrácia Post Affiliate Pro funguje správne? Ponúkame službu kontroly integrácie na analýzu sledovania a úpravu sledovacieho kódu, ak je to potrebné. Služba kontroly integrácie stojí $50 (pokiaľ nemáte Ultimate verziu, kde je služba kontroly integrácie bezplatná). Upozorňujeme, že kontroly integrácie nerobíme počas živých rozhovorov, ale iba na požiadanie e-mailom..

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
before making the integration order

Predtým, než urobíte
objednávku

Odporúčame vykonať kontrolu integrácie sami a skontrolovať záznamy udalostí ohľadom problému. Ak by ste potrebovali pomoc, použite sprievodcu kontrolou integrácie, ktorý pokrýva najdôležitejšie kroky. Ak sa vám to zdá príliš zložité, obráťte sa na nás a môžeme prejsť na platené riešenie.

Objednávanie kontroly integrácie

Existujú 2 rôzne spôsoby, ako si objednať kontrolu integrácie. Ak ste zakúpili plán Pro programu Post Affiliate Pro, kontrola integrácie je spoplatnená služba s poplatkom $50. Službu kontroly integrácie môžete objednať tu. Ak ste zakúpili plán Ultimate alebo Network programu Post Affiliate Pro, kontrola integrácie je zahrnutá zdarma v rámci vášho predplatného.

ordering integration check
successful integration check

Čo potrebujeme pre úspešnú kontrolu integrácie?

Po úspešnej platbe za službu kontroly integrácie nám, prosím, pošlite vaše ID objednávky e-mailom. Odporúčame uviesť v e-maile, aký typ obchodu/platobnej brány alebo API používate a tiež nám poslať cieľovú URL obchodu/webovej stránky, kde sledujete udalosti. Uveďte aj affiliate odkaz, ktorý používate na sledovanie.

Na základe vášho spôsobu integrácie nám prosím zašlite potrebné prístupy (PAP obchodný panel, administrácia obchodu alebo webovej stránky, prístup k platobnej bráne, FTP alebo Panel prístupu k inštalačným súborom obchodu alebo webovej stránky). Vaše prihlasovacie údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane, ako je uvedené v Zmluvných podmienkach. V prípade, že na integráciu používate API, zašlite nám celý kód.

Všetky vyššie uvedené informácie pošlite na adresu support@postaffiliatepro.com, aby ste zabezpečili bezproblémové služby. Keď dostaneme všetky vyššie uvedené informácie, naši technici to do 24 – 48 hodín potvrdia e-mailom a následne začnú pracovať na kontrole integrácie.

 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nemôžem dostatočne vyjadriť, aká úžasná bola ich podpora. Ponúkajú 24/7 live chat a telefonickú podporu a majú veľmi skúsených technikov, ktorí sú mimoriadne trpezliví a dôkladní. Odporučil by som ich hneď. Stále ma udivuje, aké ľahké je pracovať s ich softvérom na sledovanie affiliate marketingu.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro má najviac možností na vytvorenie skvelého partnerského programu zo všetkých affiliate softvérových služieb, ktoré som vyskúšal. Výhody SEO priateľských odkazov boli silným predajným argumentom. S výkonom PAP som veľmi spokojný a vrelo ich odporúčam.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  Vo svojej profesionálnej kariére som zažil iba dva prípady výnimočnej B2B podpory a s potešením môžem povedať, že PAP sa dostal do zoznamu. To, čo títo chlapci robia, je výnimočné. PAP je jedným z najlepších softvérových nástrojov na sledovanie partnerov a rád ho budem odporúčať znova a znova.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Bol som priam ohromený schopnosťami a odhodlaním Martina Pullmana vo vašom tíme podpory. Podarilo sa mu vyriešiť niekoľko zložitých problémov s inštaláciou a neprestal, kým sa všetko nevyriešilo. S výsledkami som veľmi spokojný.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Už mnoho rokov používame softvér Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network a LiveAgent od Quality Unit. Naša spoločnosť sa rozrástla vďaka spoľahlivosti a flexibilite týchto produktov. Spoločnosť vyniká ultra-rýchlou a relevantnou podporou.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Výber Post Affiliate Pro ako nášho affiliate manažérskeho softvéru bolo tým najlepším rozhodnutím, aké sme urobili pre náš partnerský program. Ako certifikovaný affiliate manažér by som PAP vrelo odporučil každému, kto plánuje spustiť škálovateľný, ziskový partnerský program.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Post Affiliate Pro sme začali používať v roku 2009. Sme stále veľmi radi, že máme Post Affiliate Pro na správu našich partnerov a ich vyplácanie. Sme obzvlášť ohromení ich technickou podporou, ktorá je vždy výnimočná.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dôkladnom prieskume rôznych softvérov sme si s kolegami vybrali práve Post Affiliate Pro. Softvér je veľmi užívateľsky prívetivý a poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujeme. Tím zákazníckej podpory je mimoriadne nápomocný a na naše otázky odpovedá včas.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Nemôžem nepoukázať na všetky dobré veci tohto produktu a tímu. Fantastická príručka „Začíname“ vás prevedie konfiguráciou a zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu je vzdialená len na jeden klik v prípade, že potrebujete pomoc. Podpora je bezkonkurenčná – rýchla a skutočne užitočná.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Práca s Post Affiliate Pro a LiveAgentom od Quality Unit je potešením. Ich zákaznícka podpora je vynikajúca a sú vždy k dispozícii, aby pomohli a našli najlepšie riešenia našich problémov. Ich inteligentný softvér affiliate marketingu nám pomáha poskytovať tie najlepšie služby našim partnerom a zákazníkom.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Post Affiliate Pro sme si vybrali kvôli ich vynikajúcej a rýchlej podpore. Podľa našich doterajších skúseností softvér splnil každé naše želanie. My a naši registrovaní partneri (vydavatelia) sme nadšení z používania PAP a môžeme ho bez výhrad odporučiť.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Post Affiliate Pro využívam viac ako rok a musím uznať, že prináša extrémny benefit do mojej firmy. Nielen, že je to excelentný softvér, má aj špičkovú zákaznícku podporu. Post Affiliate Pro môžem len a len odporučiť!
Súvisiace články sKontrola integrácie
Automatizácia je to, čo odlišuje nováčikov od veteránov. Zistite prečo.

Využite automatizáciu vo vašom affiliate marketingu

Post Affiliate Pro je nástroj na automatizáciu affiliate marketingu, ktorý ponúka funkcie ako sledovanie, upozornenia, e-mailový marketing a distribúciu provízií. Softvér je vhodný pre rôzne typy podnikov a ponúka rôzne cenové plány.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial