–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Inštalácia

Začnite s affiliate marketingom čo najskôr a nechajte náš podporný tím zvládnuť všetky úvodné úlohy inštalácie. S naším inštalačným servisom sa môžete vyhnúť technickým problémom hneď od začiatku, a vyhnúť sa tak frustrácii a sklamaniu ešte predtým, ako začnete s vaším affiliate programom!

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
ilustracia instalation
microphone icon.svg

obchodník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Náš inštalačný servis pokrýva nasledujúce kroky

 1. Testovanie kompatibility vášho serverového prostredia s Post Affiliate Pro
 2. Nastavenie novej databázy
 3. Kopírovanie všetkých potrebných súborov Post Affiliate Pro na váš server (vrátane súborov týkajúcich sa objednaných pluginov a funkcií)
 4. Inštalácia Post Affiliate Pro
 5. Inštalácia úlohy Cron alebo Plánovaných úloh (vykonávanie pravidelných úloh potrebných pre niektoré funkcie)
 6. Test sledovania kliknutí a sledovania predaja na testovacej stránke dodanej spolu s Post Affiliate Pro (toto nie je test sledovania na vašej webovej stránke)
 7. Testovanie funkčnosti e-mailov
 8. Testovanie zabezpečenia, že pravidelné úlohy sú vykonávané na pozadí (napr. spracovanie kliknutí, zobrazení, odosielanie e-mailov)
microphone icon.svg

vlastník siete

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Predtým, než budeme môcť pokračovať v inštalácii, budeme potrebovať, aby ste poskytli

 1. FTP alebo SSH prístup k vášmu hosting účtu (názov hostiteľa servera, používateľské meno a heslo) – aby sme mohli kopírovať súbory Post Affiliate Pro na váš server
 2. Prístup k ovládaciemu panelu servera a správcovi databáz (napr. CPanel, WHM, Plesk, …). Vytvoríme novú MySql databázu pre Post Affiliate Pro a po inštalácii nastavíme úlohu Cron
 3. URL adresu, na ktorej nainštalujeme Post Affiliate Pro, vrátane názvu priečinka, ak ho nechcete inštalovať do koreňa vášho doménového mena
integration service overview
before making the integration check order
microphone icon.svg

obchodník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ako náš inštalačný servis funguje

Vykonávame všetky inštalácie na požiadanie! Ihneď po objednaní Post Affiliate Pro a získaní prístupu do členskej zóny si môžete stiahnuť najnovšiu verziu Post Affiliate Pro a budete mať dve možnosti:

 1. Môžete si nainštalovať Post Affiliate Pro sami, pomocou postupu z našej databázy znalostí. Inštalácia je vcelku jednoduchá a priamočiara a inštalačný sprievodca vás prevedie potrebnými krokmi.
 2. Inštalačnéý servis si môžete vyžiadať odoslaním nového tiketu našej podpornej skupine s potrebnými údajmi (prístup k FTP, prístup k ovládaciemu panelu atď.).

Po prijatí vašej žiadosti o inštaláciu začne náš podporný tím s procesom inštalácie.

 1. Ak vaše serverové prostredie nespĺňa požiadavky Post Affiliate Pro, náš tím vás kontaktuje a vysvetlí, čo by ste v ňom mali zmeniť. Našu odpoveď môžete priamo postúpiť svojmu hosting poskytovateľovi; nemusíte to robiť sami.
 2. Ak váš server spĺňa všetky požiadavky, náš tím dokončí celú inštaláciu.
microphone icon.svg

Inštalačný servis je ZADARMO!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Koľko to stojí?

Inštalačný servis je ZADARMO! Chceme sa uistiť, že začnete svoj partnerský program poháňaný Post Affiliate Pro bez akýchkoľvek technických problémov. Mali by ste sa sústrediť na váš partnerský program a nie na technické aspekty inštalácie vášho partnerského softvéru.


 • ✓ Žiadny poplatok za nastavenie    
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
 • ✓ Nevyžadujeme kreditné karty   
 • ✓ Zrušenie kedykoľvek
hipster marketer
microphone icon.svg

obchodník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Čo by som mal robiť po dokončení inštalácie?

Hneď po inštalácii Post Affiliate Pro na vašom serveri by ste mali program integrovať s vaším e-commerce webom. Prečítajte si viac o našej službe Integrácie.

 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nemôžem dostatočne vyjadriť, aká úžasná bola ich podpora. Ponúkajú 24/7 live chat a telefonickú podporu a majú veľmi skúsených technikov, ktorí sú mimoriadne trpezliví a dôkladní. Odporučil by som ich hneď. Stále ma udivuje, aké ľahké je pracovať s ich softvérom na sledovanie affiliate marketingu.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro má najviac možností na vytvorenie skvelého partnerského programu zo všetkých affiliate softvérových služieb, ktoré som vyskúšal. Výhody SEO priateľských odkazov boli silným predajným argumentom. S výkonom PAP som veľmi spokojný a vrelo ich odporúčam.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  Vo svojej profesionálnej kariére som zažil iba dva prípady výnimočnej B2B podpory a s potešením môžem povedať, že PAP sa dostal do zoznamu. To, čo títo chlapci robia, je výnimočné. PAP je jedným z najlepších softvérových nástrojov na sledovanie partnerov a rád ho budem odporúčať znova a znova.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Bol som priam ohromený schopnosťami a odhodlaním Martina Pullmana vo vašom tíme podpory. Podarilo sa mu vyriešiť niekoľko zložitých problémov s inštaláciou a neprestal, kým sa všetko nevyriešilo. S výsledkami som veľmi spokojný.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Už mnoho rokov používame softvér Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network a LiveAgent od Quality Unit. Naša spoločnosť sa rozrástla vďaka spoľahlivosti a flexibilite týchto produktov. Spoločnosť vyniká ultra-rýchlou a relevantnou podporou.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Výber Post Affiliate Pro ako nášho affiliate manažérskeho softvéru bolo tým najlepším rozhodnutím, aké sme urobili pre náš partnerský program. Ako certifikovaný affiliate manažér by som PAP vrelo odporučil každému, kto plánuje spustiť škálovateľný, ziskový partnerský program.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Post Affiliate Pro sme začali používať v roku 2009. Sme stále veľmi radi, že máme Post Affiliate Pro na správu našich partnerov a ich vyplácanie. Sme obzvlášť ohromení ich technickou podporou, ktorá je vždy výnimočná.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dôkladnom prieskume rôznych softvérov sme si s kolegami vybrali práve Post Affiliate Pro. Softvér je veľmi užívateľsky prívetivý a poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujeme. Tím zákazníckej podpory je mimoriadne nápomocný a na naše otázky odpovedá včas.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Nemôžem nepoukázať na všetky dobré veci tohto produktu a tímu. Fantastická príručka „Začíname“ vás prevedie konfiguráciou a zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu je vzdialená len na jeden klik v prípade, že potrebujete pomoc. Podpora je bezkonkurenčná – rýchla a skutočne užitočná.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Práca s Post Affiliate Pro a LiveAgentom od Quality Unit je potešením. Ich zákaznícka podpora je vynikajúca a sú vždy k dispozícii, aby pomohli a našli najlepšie riešenia našich problémov. Ich inteligentný softvér affiliate marketingu nám pomáha poskytovať tie najlepšie služby našim partnerom a zákazníkom.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Post Affiliate Pro sme si vybrali kvôli ich vynikajúcej a rýchlej podpore. Podľa našich doterajších skúseností softvér splnil každé naše želanie. My a naši registrovaní partneri (vydavatelia) sme nadšení z používania PAP a môžeme ho bez výhrad odporučiť.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Post Affiliate Pro využívam viac ako rok a musím uznať, že prináša extrémny benefit do mojej firmy. Nielen, že je to excelentný softvér, má aj špičkovú zákaznícku podporu. Post Affiliate Pro môžem len a len odporučiť!

Budete v dobrých rukách!​

Viete, čo majú spoločné Nike, Cloudways, ProtonVPN, Time Doctor, Webnode a FLYUIA? Uhádli ste… Post Affiliate Pro!

Vyskúšajte teraz zadarmo Nevyžadujeme kreditné karty
Related Articles to Inštalácia
Post Affiliate Pro je najlepší affiliate softvér na trhu už viac ako 15 rokov. Ponúkajúc nekonečné propagačné metódy, inteligentné sledovanie a podávanie reportov.

Predajte viacs tým najlepším affiliate sledovacím softvérom

S Post Affiliate Pro môžete posilniť svoj affiliate partnerský program a zvýšiť predaj. Systém ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu bez potreby kreditnej karty. Produkt umožní integrovať vašu webstránku e-shopu s Post Affiliate Pro, čím ďalej rozšírite svoje podnikanie. Začať s ním môžete už za pár minút. Zvoľte názov subdomény pre svoj Post Affiliate Pro účet. Registrovaním sa súhlasíte s VOP a Zásadami ochrany osobných údajov.

Post Affiliate Pro je špičkový softvér na správu affiliate programov, ktorý vám môže pomôcť zefektívniť váš marketing a zvýšiť vaše zisky.

Softvér na správu affiliate programov

Affiliate marketing rastie každoročne minimálne o 10%, čím sa stáva výhodnou investíciou pre firmy. Zabezpečte si budúcnosť a rast podnikania správnym prístupom k affiliate marketingu, ktorý má nízke riziko a vysokú návratnosť. Až 15% príjmov digitálneho mediálneho priemyslu pochádza z affiliate marketingu, takže zlepšite svoj online marketing a zapojte sa do riadneho affiliate manažmentu.

Softvér na sledovanie affiliate marketingu Post Affiliate Pro je číslo 1 na trhu. Začnite spravovať vlastný partnerský program s bezplatnou kompletnou integráciou.

Najlepší partnerský a affiliate marketingový sledovací softvér

Post Affiliate Pro je softvér na sledovanie partnerského a affiliate marketingu, ktorý umožňuje spravovať viacero affiliate programov, sledovať výkonnosť partnerov, prideľovať provízie a vyplácať na jednom mieste. Je to ideálne riešenie pre každý aspekt affiliate marketingu, ako aj správu partnerských programov a sietí. Post Affiliate Pro ponúka bezplatnú skúšobnú verziu s bezplatným nastavením a zákazníckou podporou 24/7.

Vylepšite svoj platený plán a plaťte podľa spotreby. Žiadne zmluvy. Žiadne poplatky za nastavenie. Kedykoľvek zrušiteľné. Porovnajte plány a vyberte si ten najlepší pre vás.

Post Affiliate Pro Cenník

Post Affiliate Pro ponúka rôzne funkcie na vytvorenie kategórií kampaní, kupónov a rôznych typov banerov pre vašich affiliate partnerov. Okrem toho umožňuje personalizované e-knihy, replikáciu stránok, smartlinks a pokročilé reportovanie. Taktiež ponúka integrácie s rôznymi aplikáciami tretích strán, ako sú Shopify, WooCommerce, Magento 2, 1ShoppingCart a 3DCart. Cena sa pohybuje od €1919 do €2727 mesačne, s možnosťou odstránenia značky Post Affiliate Pro z vášho affiliate programu.

Usilujeme o poskytovanie komplexného softvérového riešenia pre affiliate programy, ktoré funguje bezchybne, vyžaduje minimálne úsilie a je prispôsobené potrebám vášho podnikania.

Služby

Post Affiliate Pro je softvér na správu affiliate programov, ktorý vás môže pomôcť zvýšiť zisky. Ponúka partnerský program s mesačnou províziou 20%, ako aj sledovanie výkonu partnerov a vyplácanie provízií. Softvér je ideálny pre affiliate marketing a správu partnerských programov a sietí. Taktiež sa ponúka kontrola integrácie a informácie o zrušení odberu.

Odporúčania zobrazujú, ako úspešné podniky využívajú produkty/služby, aby prosperovali. Pozrite sa, ako zákazníci využívajú Post Affiliate Pro na zlepšenie affiliate marketingu.

Naši zákazníci to vravia najlepšie

Softvér Post Affiliate Pro je najlepší na trhu pri správe partnerských sietí. Podľa spokojných zákazníkov má vynikajúcu technickú podporu, ponúka zákaznícku podporu 24/7 a jednoduché nastavenie. Softvér ponúka aj veľa možností pri vytváraní partnerských programov vrátane výhod pre SEO priateľské odkazy. Nastavenie platieb pre partnerov za plnenie určitých cieľov na webovej stránke je tiež možné. Softvér je veľmi jednoduchý na použitie.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor