–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Affiliate Sledovací Softvér

Potrebujete lepšie funkcie pre svoj affiliate sledovací softvér??

Zvýšte svoj predaj pomocou lepšieho affiliate sledovacieho softvéru. Začnite s Post Affiliate Pro už dnes!

 • ✓ Žiadny poplatok za nastavenie    
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
Získajte 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu Rezervujte si hovor
network_animation
industry_woman_bg
Awards
 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
 • slashdot leader winter

Affiliate sledovací softvér pre tie najpresnejšie výsledky

S Post Affiliate Pro získate tie najlepšie a najpresnejšie výsledky sledovania a už nikdy neprehliadnete žiadne odporúčanie. Náš softvér implementuje viaceré pokročilé aj záložné metódy sledovania, aby sme zaistili, že zo svojich affiliate programov vždy vyťažíte maximum. Vyskúšajte bezplatnú skúšobnú verziu a zlepšite spravovanie vašich odporúčaní ešte dnes!

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
Content email writing
microphone icon.svg

Affiliate sledovacia platforma

Čo je affiliate sledovací softvér?

Affiliate marketingový sledovací softvér, ako Post Affiliate Pro, sa využíva na riadenie a sledovania marketingových aktivít.

Post Affiliate Pro ponúka kľúčové funkcie, ktoré vám umožnia udržať si prehľad o vašich affiliate marketingových stratégiách a sledovať predaj, zdroje návštevnosti, konverzie a kliknutia z webových stránok affiliatov, eCommerce platforiem alebo e-mailového marketingu s cieľom merať ich výkonnosť.

Vlastník potom môže určiť, kto prináša affiliate konverzie, zvýšiť výnosy a zabezpečiť, aby bola poskytnutá zodpovedajúca kompenzácia.

Ten správny affiliate sledovací softvér pre obchodníkov a affiliatov

Post Affiliate Pro je jedným z najlepších riešení na sledovanie a správu affiliatov pre obe strany affiliate marketingu. Využite rôzne funkcie v affiliate paneli, ktoré poslúžia ako obchodníkom tak aj affiliatom.

Získajte prístup k masívnemu sledovaniu konverzií, rôznym štruktúram provízií, propagačným materiálom, programu odporúčaní alebo správe súkromných kampaní a komplexným prehľadom, ktoré posilnia váš affiliate program.

Intuitívne rozhranie a škálovateľnosť robia z Post Affiliate Pro jednu z najlepších affiliate platforiem pre online podniky na celom svete. Objavte všetky jeho funkcie ešte dnes!

Aké typy sledovania Post Affiliate Pro zvláda?

Post Affiliate Pro má pokročilé nástroje na sledovanie affiliate partnerov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše obchodné ciele v intuitívnom používateľskom rozhraní. Získajte komplexný prehľad o svojich aktivitách a vylepšite svoj obchodný model affiliate marketingu pomocou správnych údajov.

Provízie a ich vyplácanie

Post Affiliate Pro zvládne každý dôležitý typ sledovania, ktorý potrebujete, aby ste získali komplexný prehľad o aktivitách.

Predaj a potenciálny zákazníci

Sledujte každého potenciálneho zákazníka a predaj od vašich affiliate partnerov.

Kampane a materiály

Majte prehľad o svojich affiliate marketingových kampaniach a sledujte svoj pokrok.

Affiliati a kliknutia

Zostaňte informovaní o svojich partneroch a o tom, koľko kliknutí svojim úsilím prinášajú.

Kliknite sem
Previous slide
Next slide
Tech support illustration
Tracking Methods

Priame sledovanie

Sledujete affiliatov s tými správnymi metódami

Sledovanie je dôležitou súčasťou affiliate marketingu. Preto je dôležité nájsť ten správny affiliate marketingový nástroj, aby bolo spravovanie a sledovanie vašich affiliatov čo najjednoduchšie a najpohodlnejšie.

Post Affiliate Pro ponúka širokú škálu metód sledovania, aby ste vždy mali prehľad o všetkých affiliatoch, potenciálnych zákazníkoch alebo nákupoch. Náš systém vždy používa tie najsilnejšie metódy sledovania affiliatov, aby vám poskytol čo najlepšie výsledky.

Taktiež používame tzv. záložné sledovanie, aby ste dosiahli výsledky, aj keď konkrétna metóda sledovanie nie je k dispozícii. Buďte informovaní o tom, čo sa deje vo vašej affiliate komunite a zákazníckej základni, a získajte prehľad v reálnom čase s Post Affiliate Pro.

Fraud Protection

Ochrana pred podvodmi

Buďte v bezpečí s našimifunkciami na ochranu proti podvodom

Podvodníci sa vždy budú zo všetkých síl snažiť dostať na vrchol svojej partnerskej siete. Práve preto by ste mali mať affiliate softvérové ​​riešenie, ktoré udrží vaše affiliate marketingové kampane bezpečné a chránené.

Našťastie, sledovacie funkcie v Post Affiliate Pro vás tiež ochránia pred podvodmi. Zostaňte chránení s našimi funkciami odhaľovania podvodov a proaktívnej prevencie podvodov.

Súprava na boj proti podvodom od Post Affiliate Pro vás ochráni pred podvodmi s registráciou affiliatov, predajnými podvodmi a podvodmi s kliknutiami. Robte svoju prácu čo najlepšie s istotou a podporou našej súpravy proti podvodom v softvéri na sledovanie affiliate marketingu.

Website security illustration
Customer service reporting
Performance Rewards

Produktivita

Zostaňte organizovaný a zvýšte svoje zárobky

Post Affiliate Pro ponúka jedinečné pokročilé funkcie, ktoré vám umožnia viac než len sledovanie affiliatov. Zlepšite správu svojho affiliate programu a využite množstvo možností pohodlného ovládacieho panela – sledujte affiliate kupóny, priame odkazy, mobilnú návštevnosť a ďalšie.

Affiliate obchodníci môžu využiť lepšie možnosti propagácie pre svoje marketingové kanály – prispôsobiť si štýly affiliate odkazov a použiť ďalšie užitočné propagačné materiály na prilákanie potenciálnych zákazníkov. Obchodníci môžu taktiež využiť funkciu forced matrix pre affiliate manažment na riadenie limitov provízií.

Môžu tiež zlepšiť manažment svojich affiliatov a motivovať nových partnerov k väčšiemu predaju. Post Affiliate Pro podporuje aj súkromné ​​kampane pre vybraných affiliate partnerov a ďalšie úžasné funkcie pre lepšiu konverziu predaja.

SubID-Ad Channels Tracking

Štýly affiliate odkazov

Prispôsobte a adaptujte štýly svojich affiliate odkazov

Odkazy sú jadrom affiliate marketingu. Náš affiliate manažment softvér ponúka oveľa viac než len sledovanie kampaní v reálnom čase. Ak chcete prilákať rôzne zdroje návštevnosti a používať prispôsobené odkazy pre rôzne kampane affiliate marketingu, máme pre vás ten správny nástroj. Využite možnosti prispôsobenia affiliate odkazov na váš štýl a vylepšite svoje priame prepojenia a presmerovania. Vyberte si rôzne typy odkazov na zvýšenie výkonnosti v konkrétnej zákazníckej základni z jednej platformy na sledovanie affiliate marketingu. Post Affiliate Pro ponúka výber odkazov na presmerovanie, odkazov nového štýlu (new style links), odkazov na ukotvenie (anchor links), SEO odkazov s mod rewrite a priamych odkazov. Vyberte ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim nákupným kanálom, a upravte ich pomocou údajov zo sledovania aktivity.

developers illustration

Aké sú výhody sledovania affiliatov?

man icon

Získajte nové partnerstvá a spolupráce

Affiliatov a partnerov je možné nájsť takmer v každom odvetví, oblasti podnikania alebo krajine. Vytvorením hodnotných marketingových partnerstiev budete môcť objavovať nové trhy.

chart icon

Ušetrite peniaze s affiliate marketingom

Vaše affiliate marketingové úsilie vám pomôže výrazne znížiť vaše náklady. Zvýšte organickú návštevnosť a predaj a zároveň ušetrite peniaze na marketingové kampane vďaka affiliate marketingu.

icon dolar

Rozlíšte svoj zdroj príjmu

Affiliate sledovací softvér je úžasnou príležitosťou získať dodatočný príjem a jasne identifikovať zdroj vášho príjmu. Prosperujúca sieť môže byť vytvorená len vtedy, keď máte čas a schopnosti ju vybudovať.

icon_chart.svg

Zvýšte svoju expozíciu

Ako vaša reputácia naberá na sile a začína stúpať, online návštevníci začnú vás a váš internetový obchod viac a viac rozoznávať. Partnerstvom so správnymi affiliatmi, ktorí propagujú vaše produkty, sa tieto účinky len znásobia.

hipster marketer
Multiple Merchants - Affiliate Program Administrators

Začnite zadarmo

Začnite svoju bezplatnú skúšobnú dobu a zdokonaľte sa s pomocou toho správneho softvéru

Post Affiliate Pro ponúka pôsobivé funkcie v jedinom dashboarde a 24/7 zákaznícky servis pre každého zákazníka.

Pustite sa do affiliate marketingu a vylepšite svoje sledovanie a správu provízií pomocou toho správneho softvéru. Pripojte sa k sieti affiliatov a obchodníkov, ktorí dôverujú Post Affiliate Pro.

Začnite svoju bezplatnú 14-dňovú skúšobnú dobu bez akejkoľvek nútenej platby a zistite viac o tom, čo Post Affiliate Pro ponúka. Nevyžadujeme žiadne podpisy ani informácie o kreditnej karte.

microphone icon.svg

Podpora

Užite si bezplatné doplnkové služby​

Náš výnimočný affiliate manažment softvér vám vždy dá aj niečo naviac. Naším cieľom je ponúknuť vám affiliate softvér, ktorý vyhovuje vašim očakávaniam, spĺňa vaše obchodné potreby a funguje bez problémov. Zlepšite svoj partnerský program a nechajte nás zvládnuť niektoré z počiatočných krokov za vás a ukázať vám, ako používať naše prispôsobiteľné rozhranie.

Prvá inštalácia

Váš partnerský program nastavíme od úplného začiatku tak, aby ste nemali žiadne technické problémy.

Prvá integrácia

Chceli by ste implementovať ďalšie platformy v rámci Post Affiliate Pro? Náš integračný tím je tu, aby vám pomohol!

microphone icon.svg

Mobilné aplikácie

Bezplatné mobilné aplikácie

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Post Affiliate Pro a užite si neobmedzenú správu svojich affiliatov na svojom telefóne. Zostaňte v kontakte so svojimi partnermi a spravujte svoj affilaite program aj mimo kancelárie.

Skontrolujte návštevnosť, štatistiky a získajte upozornenia o vašich nových affiliatoch v reálnom čase. Schvaľujte alebo odmietajte affiliatov za pochodu. Uživateľské rozhranie je dostupné pre obchodníkov aj affiliatov bez ďalších cenových navýšení.

mobiles
microphone icon.svg

Obchodník

Cena tak akurát

Post Affiliate Pro vám nezruinuje rozpočet. Je to jedno z najpopulárnejších softvérových riešení na sledovanie affiliatov a marketing pre obchodníkov a aj affiliatov. Post Affiliate Pro je najviac recenzovaný a hodnotený ako #1 affiliate marketingový softvér v roku 2023.

Začnite ešte dnes a vyberte si jeden z našich férových cenových plánov alebo začnite so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou a inovujte a plaťte za pochodu. Žiadne zmluvy, žiadny zriaďovací poplatok, zrušenie kedykoľvek.

Package Name

Pro

Ideálne pre sólo affiliatov aj malé až stredné biznisy na naštartovanie a správu ich programu

129$ /mo
Package Name

Ultimate

Kompletný affiliate softvér pre stredné a veľké spoločnosti

249$ /mo

Frequently Asked Questions

 • What is affiliate tracking software?

  Affiliate tracking software tracks data that helps merchants and affiliates optimize visitor traffic. Tracking refers to customer IP detection, browser detection, and affiliate referral data..

 • How do I track my affiliate sales?

  Affiliate tracking software records every sale and shows you the numbers and data in your dashboard. This process is usually automatic, so all you have to do is find the sales section in your affiliate tracking solution.

 • How do you track affiliate performance?

  Your affiliate efforts should be measured frequently by defining quantitative metrics and comparing them to the defined goals. Tracking and measuring key performance indicators allows you to collect and analyze data. Good affiliate tracking software can help you measure and store all the necessary data for further analysis.

 • How do affiliates get paid?

  Affiliate marketers earn money by referring their followers to products and services through a link. Affiliate marketers receive a commission for each sale made through their link once a follower purchases the product.

 • What is an affiliate tracking code?

  It's a type of code that can be used for tracking clicks, and sales made by affiliates. This makes it easy for merchants to identify who helped sell their products and pay commission. Affiliate tracking codes can be customized with the help of affiliate tracking software.

Súvisiace články sAffiliate sledovací softvér
Automatizácia je to, čo odlišuje nováčikov od veteránov. Zistite prečo.

Využite automatizáciu vo vašom affiliate marketingu

Post Affiliate Pro je nástroj na automatizáciu affiliate marketingu, ktorý ponúka funkcie ako sledovanie, upozornenia, e-mailový marketing a distribúciu provízií. Softvér je vhodný pre rôzne typy podnikov a ponúka rôzne cenové plány.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial