–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Automatizácia

Využite automatizáciu vo vašom affiliate marketingu

Nestrácajte čas s opakujúcimi sa úlohami. Zvýšte predaj bez toho, aby ste pohli čo i len prstom.

 • ✓ No setup fee    
 • ✓ 24/7 Customer service    
Začnite 14-dňovú bezplatnú dobu Rezervujte si hovor
network_animation
industry_woman_bg
Awards
 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
 • slashdot leader winter
microphone icon.svg

Organizácia

Automatizácie pre organizovaných

Správne nástroje na automatizáciu marketingu môžu buď zachrániť alebo potopiť vašu affiliate kampaň. Post Affiliate Pro je vybavený množstvom pokročilých funkcií na nastavenie automatizácie, ktorá bude robiť repetitývnu prácu na vašej webovej stránke za vás. Všetko prístupné v jednom jedinom rozhraní. Sústreďte sa na svoje ciele a nechajte vašu platformu, aby urobila zvyšok za vás. Vyskúšajte 14-dňovú skúšobnú verziu s plným prístupom v priebehu niekoľkých kliknutí. Nechajte náš tím integrovať Post Affiliate Pro do vášho elektronického obchodu ešte dnes.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
Content email writing
microphone icon.svg

Zostaňte v kurze

Čo je automatizácia v Post Affiliate Pro?

V affiliate softvéri automatizuje marketingová automatizácia rutinné úlohy bez ľudskej pomoci. Keď používate Post Affiliate Pro ako váš softvér na správu affiliatov, môžete tiež využívať výkonné funkcie, ako je e-mailový marketing, segmentácia zákazníkov na základe ich správania, generovanie potenciálnych zákazníkov, distribúcia provízií a personalizovaná reklama.

Post Affiliate Pro - vaše konečné affiliate marketingové riešenie

Prívetivé užívateľské rozhranie s prispôsobiteľnými možnosťami automatizácie

Provízie

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Kampane

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Reporty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Previous slide
Next slide
microphone icon.svg

Výplaty

Zjednodušte provízie

Nechajte Post Affiliate Pro, aby sa postaral o manuálne úlohy. Poskytujeme vám možnosť automatizovať širokú škálu možností provízií pre vašich affiliatov pomocou Standard Rev Share, Tiered Rev-Share, Time-Based Rev Share, Standard CPA, Sub Affiliate a mnohých ďalších. Tento obchodný nástroj je navyše možné nastaviť na sledovanie opakujúcich sa provízií cez API, alebo na zmenu provízií na základe použitých pluginov.

Tech support illustration
Email Marketing
microphone icon.svg

Emaily

Automatizácia emailov aby boli v obraze

Vytvárajte automatické správy pre svojich affiliatov na základe ich aktivít. Vaša platforma v Post Affiliate Pro môže byť nastavená tak, aby automaticky komunikovala s vašimi partnermi rôznymi spôsobmi, vrátane úvodných uvítacích e-mailov, úvodných listov pre affiliate manažéra, pripomenutí o zmene používateľských mien alebo hesiel a správ o činnosti účtu.

Majitelia firiem môžu navyše použiť spúšťače automatizácie pracovného toku na odoslanie automatickej odpovede pre potenciálnych zákazníkov vygenerovaných affiliate partnermi. Spúšťačmi pre účinnú e-mailovú marketingovú kampaň môžu byť žiadosť o zobrazenie, stiahnutie elektronickej knihy alebo registráciu do e-mailového zoznamu. Post Affiliate Pro poskytuje bezplatné šablóny e-mailov, ktoré sú vám k dispozícii.

SubID-Ad Channels Tracking

Sociálne médiá

Spravujte viacero marketingových kanálov

Reagujte na konverzie potenciálnych zákazníkov a koordinujte nové príspevky na sociálnych médiách, aby ste ich mohli zdieľať na LinkedIn, Twitteri, Facebooku a Instagrame z toho istého rozhrania, kde nastavujete automatické e-mailové reťazce. Je dokázané, že platformy sociálnych médií vďaka svojmu dosahu priťahujú nečakaných potenciálnych zákazníkov.

Používatelia v Post Affiliate Pro majú prístup k automatizačným nástrojom, ktoré môžu nastaviť spúšťače, e-mailové reťazce, časované kampane (drip campaigns) a ďalšie opakujúce sa úlohy pre affiliate partnerov, aby generovali a vychovávali potenciálnych zákazníkov.

new Social Media Email Templates

Prečo využiť automatizáciu vo vašom affiliate programe?

Automatizácia je skvelý marketingový nástroj pre zaneprázdnené predajné tímy, ktoré chcú zostať nad vecou. Post Affiliate Pro poskytuje kľúčové automatizačné funkcie na zefektívnenie vašej práce. Softvér vám umožňuje prispôsobiť odmeny za výkon, reagovať na nečinnosť affiliate partnerov, posielať e-maily obchodníkom, generovať faktúry a oveľa viac.

Infrastructure developer illustration
microphone icon.svg

Sledovanie

Automatizujte sledovanie a upozornenia

S naším Post Affiliate Pro máte úplnú kontrolu nad sledovaním všetkých predajných aktivít v affiliate marketingových kampaniach.

Svoju platformu si môžete nastaviť tak, aby automaticky sledovala neobmedzené množstvo affiliate referral kampaní a odmeňovala ich podľa pevných sadzieb alebo matice (forced matrix), ktorú vytvoríte pre jednotlivé účty.

SubID-Ad Channels Tracking

Reporty

Reporty v reálnom čase na zvýšenie predaja

Automatizujte reporty, aby ste získali dôležité informácie o všetkých výkonnostných a finančných aspektoch celej vašej affiliate siete a jednotlivých kampaniach.

Výkonné možnosti reportovania poskytujú podrobné kľúčové informácie o celej aktivite vašej affiliate databázy a možno ich rozdeliť na jednotlivé zákaznícke alebo sub-affiliate kanály. Presné údaje, ako je geografická poloha vašich affiliate partnerov a zákazníkov, sa dajú automatizovať, aby ste mohli robiť čo najpresnejšie rozhodnutia o vašom predajnom lieviku (sales funnel).

new Social Media Email Templates
microphone icon.svg

Podpora

Užite si bezplatné doplnkové služby

Poskytovaním výnimočného affiliate softvéru sa držíme o krok pred konkurenciou. Naším poslaním je ponúknuť vám affiliate softvér, ktorý spĺňa vaše očakávania, spĺňa vaše obchodné potreby a funguje bez problémov. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli s počiatočnými krokmi.

Prvá inštalácia

Máte obavy z inštalácie? Pripojte sa k nám ešte dnes a náš tím správne nastaví váš affiliate partnerský program, aby ste si mohli byť istý, že v budúcnosti nebudete mať žiadne technické problémy.

Prvá integrácia

Chceli by ste zo svojho predplatného vyťažiť maximum pomocou integráciou služieb tretích strán? O celý proces sa postaráme za vás, aby ste sa mohli sústrediť na rast vášho affiliate programu.

microphone icon.svg

Paušálna cena

Cena tak akurát

Recenzenti sa zhodli, že Post Affiliate Pro je to najlepšie all-in-one affiliate marketingové riešenie v roku 2023. Naša bezplatná skúšobná verzia vám umožní vyskúšať si službu a inovovať ju neskôr. Nevyžadujeme žiadne zmluvy ani storno poplatky.

Package Name

Pro

Základný plán ideálny pre sólo affiliatocv a malé aj veľké podniky na spustenie a správu ich programu

129$ /mo
Package Name

Ultimate

Najpopulárnejší plán ponúka kompletný affiliate softvér pre stredné a veľké spoločnosti

249$ /mo

Frequently Asked Questions

 • What is automation?

  Automation refers to software technologies and platforms designed to help marketing departments and organizations market more effectively online and automate repetitive tasks..

 • What is an affiliate marketer?

  An affiliate marketer is a third party partner that promotes your product or service for a commission based on your service agreement.

 • What does an affiliate manager do?

  An affiliate manager’s daily tasks include but are not limited to reviewing pending affiliate applications, responding to questions of current and potential affiliates, recruiting, creating and updating banners, reviewing compliance, and reporting KPI’s.

 • How do affiliates get paid?

  Affiliate marketers get paid by recommending a product or service to their followers through a unique affiliate link. Once a follower purchases the product through the link, the affiliate marketer gets paid a commission for the sale.

Súvisiace články sAutomatizácia
Presvedčte sa o tom, čo presne je affiliate marketing a ako uspieť v roku 2023. Čítajte a učte sa od profesionálov číslo jeden na trhu.

Ako uspieť v afilliate marketingu

Vyberte si relevantnú tému a produkty, ktoré chcete propagovať. Skúste nájsť medzeru na trhu a zamerať sa na platformy sociálnych médií, kde je vaša cieľová skupina aktívna. Budujte si reputáciu a dôveru prostredníctvom skvelého obsahu. Rovnako dôležité je sledovať konkurenciu a vybrať si správne affiliate trhy.

Post Affiliate Pro je špičkový softvér na správu affiliate programov, ktorý vám môže pomôcť zefektívniť váš marketing a zvýšiť vaše zisky.

Softvér na správu affiliate programov

Zlepšite svoju online viditeľnosť a zabezpečte budúcnosť podnikania s účinným affiliate marketingom, ktorý rastie o 10% ročne a prináša vysokú návratnosť investícií. Post Affiliate Pro je skvelý nástroj pre správu affiliate programov.

Hľadáte spôsob, ako generovať pasívny príjem? Zistite, ako si zarobiť peniaze prostredníctvom affiliate marketingu za niekoľko minút.

Ako zarobiť peniaze s affiliate marketingom

Affiliate marketeri používajú rôzne spôsoby skracovania a maskovania affiliate odkazov, aby zlepšili užívateľský zážitok. Optimalizácia konverzného pomeru je kľúčom k úspechu v affiliate marketingu, kde je dôležité prekonať prekážky, ktoré bránia ľuďom v kliknutí na odkazy a nákupoch. Pre úspešný affiliate marketing je nevyhnutný kvalitný obsah a dôveryhodnosť.

Máme podrobného sprievodcu, ktorý vám pomôže zistiť, čo je to affiliate sieť a ako ju vybudovať. Viac informácií nájdete tu.

Čo je affiliate sieť?

Affiliate siete fungujú ako prostredník medzi vydavateľmi a obchodníkmi, ponúkajúce širokú škálu digitálnych produktov. Záverne, sledujte výsledky a dosahujte zisky.

Softvér na sledovanie affiliate marketingu Post Affiliate Pro je číslo 1 na trhu. Začnite spravovať vlastný partnerský program s bezplatnou kompletnou integráciou.

Najlepší partnerský a affiliate marketingový sledovací softvér

Klienti chvália Post Affiliate Pro pre jeho užívateľsky prívetivý softvér a vynikajúcu zákaznícku podporu. Produkt im pomáha s affiliate marketingom a generovaním potenciálnych zákazníkov. Sú veľmi spokojní s výkonom a odporúčajú ho ďalej.

Post Affiliate Pro is affiliate software that helps you track your entire affiliate network. Find out more about Post Affiliate Pro and its business benefits.

Začnite s naším softvérom pre affiliate program ešte dnes

Blog Šablóny Akadémia affiliate marketingu Slovník affiliate marketingu Adresár affiliate programov. Vytváranie Post Affiliate Pro účtu a jeho využitie. Mobilné aplikácie a informácie o affiliate marketingu. Súvisiace články sSoftvér pre affiliate program. Post Affiliate Pro - dokonalé riešenie pre partnerský program.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial