–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Manažovanie

Začnite s naším softvérom pre affiliate program ešte dnes

S tým správnym softvérom pre affiliate program môžete spustiť svoje partnerské kampane už v priebehu niekoľkých minút. Získajte bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu s kompletným prístupom ku Post Affiliate Pro len vďaka niekoľkým kliknutiam. Spravujte svoje partnerské kampane takmer bez námahy a sústreďte sa na svoje podnikanie. Umožnite nám integrovať Váš súčasný online obchod s Post Affiliate Pro.

 • ✓ Žiadny poplatok za nastavenie    
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
Ako to funguje Rezervujte si hovor
network_animation
industry_woman_bg
Awards
 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
 • slashdot leader winter
microphone icon

Softvér pre affiliate program

Softvér pre affiliate program

Využite najlepší dostupný affiliate softvér na trhu na začatie Vášho vlastného partnerského programu. Post Affiliate Pro si môžete vyskúšať na 14 dní zadarmo už za pár minút. Spravujte svoje kampane efektívne a sústreďte sa tak viac na svoje podnikanie. S Post Affiliate Pro vieme integrovať aj Váš už existujúci online obchod.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
Issue git 4
microphone icon.svg

Možnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Čo je softvér pre affiliate program?

Softvér pre affiliate program je softvér, ktorý poskytuje sledovanie a reporty provízie-spúšťajúcich akcií, akými sú napríklad predaje, registrácie a kliknutia na partnerské odkazy. Post Affiliate Pro bol vytvorený tak, aby bol škálovateľný a rástol spolu s Vašou firmou.

microphone icon.svg

Možnosti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Užite si affiliate softvér bez obmedzení

Post Affiliate Pro má mnoho skvelých funkcií, ako napríklad celkový prehľad mapy, ktorá Vám ukáže, v ktorých krajinách sú Vaši partneri úspešnejší alebo naopak. Použitím prehľadov s ukazovateľmi, akým je napríklad geotargeting (geografické zacielenie), nebudete strácať čas hľadaním potenciálnych zákazníkov.

 

integration service important note
Issue git 1. 2
microphone icon.svg

Tak výkonný

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Výkonný softvér bohatý na funkcie

Na podporu Vášho partnerského programu používa Post Affiliate Pro špičkový softvér na sledovanie partnerov. V tomto balíku získate množstvo funkcií, akými sú napríklad výkonný sledovací systém, rôzne druhy provízií, propagačné materiály a komplexné reporty. Ponúkame rôzne funkcie, aby sme zaistili, že Váš zážitok bude čo najplynulejší a najpríjemnejší. Post Affiliate Pro je jednoduchý na zavedenie, intuitívny a škálovateľný, čo ho robí tým pravým riešením pre vaše podnikanie.

Zoznámte sa s Post Affiliate Pro – Vaším dokonalým riešením pre partnerský program

Náš intuitívny ovládací panel ponúka prispôsobiteľné možnosti automatizácie, podrobné reporty a omnoho viac.

Provízie

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Kampane

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Reporty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Previous slide
Next slide

Výhody partnerského programu

man icon

Takmer každé odvetvie, oblasť podnikania či krajina má svoje partnerské programy. Ak nadviažete tie správne spojenia, budete môcť preskúmať a preniknúť na nové trhy.

chart icon

Ak rozšírite a spestríte Vaše úsilia v affiliate marketingu, bude to mať za následok vyššiu mieru návštevnosti Vašich webových stránok. Spozorujete aj nárast návštevnosti a zýšené konverzie.

icon dolar

Pomocou affiliate sledovacieho softvéru môžete identifikovať svoje zdroje príjmu a získať dodatočný príjem. Budovanie prosperujúcej siete vyžaduje čas a schopnosti.

icon_chart.svg

S rastom vašej reputácie si vás a váš online business začnú návštevníci viac všímať. Spolupráca s partnermi, ktorí propagujú alebo recenzujú vaše produkty, tento efekt ešte znásobí.

microphone icon.svg

Mobilné aplikácie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bezplatné mobilné aplikácie

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Post Affiliate Pro. Zostaňte v kontakte so svojimi partnermi a spravujte svoj partnerský program aj mimo kancelárie.

Sledujte návštevnosť, štatistiky a dostávajte upozornenia o Vašich nových partneroch v reálnom čase. Schvaľujte alebo zamietajte partnerov za pochodu. Rozhranie je k dispozícii pre obchodníkov aj partnerov.

mobiles
microphone icon.svg

Obchodník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cena tak akurát

Post Affiliate Pro je najviac recenzovaný a #1 affiliate marketingový softvér v roku 2022. Začnite so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou a prejdite na platenú verziu kedykoľvek. Žiadne zmluvy, žiadny zriaďovací poplatok, možnosť zrušenia kedykoľvek.

Package Name

Pro

Ideálne pre sólo partnerov aj malé až stredné podniky na naštartovanie a správu ich programu

129$ /mesiac
Package Name

Ultimate

Kompletný affiliate softvér pre stredné a veľké spoločnosti

249$ /mesiac
 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nemôžem dostatočne vyjadriť, aká úžasná bola ich podpora. Ponúkajú 24/7 live chat a telefonickú podporu a majú veľmi skúsených technikov, ktorí sú mimoriadne trpezliví a dôkladní. Odporučil by som ich hneď. Stále ma udivuje, aké ľahké je pracovať s ich softvérom na sledovanie affiliate marketingu.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro má najviac možností na vytvorenie skvelého partnerského programu zo všetkých affiliate softvérových služieb, ktoré som vyskúšal. Výhody SEO priateľských odkazov boli silným predajným argumentom. S výkonom PAP som veľmi spokojný a vrelo ich odporúčam.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  Vo svojej profesionálnej kariére som zažil iba dva prípady výnimočnej B2B podpory a s potešením môžem povedať, že PAP sa dostal do zoznamu. To, čo títo chlapci robia, je výnimočné. PAP je jedným z najlepších softvérových nástrojov na sledovanie partnerov a rád ho budem odporúčať znova a znova.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Bol som priam ohromený schopnosťami a odhodlaním Martina Pullmana vo vašom tíme podpory. Podarilo sa mu vyriešiť niekoľko zložitých problémov s inštaláciou a neprestal, kým sa všetko nevyriešilo. S výsledkami som veľmi spokojný.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Už mnoho rokov používame softvér Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network a LiveAgent od Quality Unit. Naša spoločnosť sa rozrástla vďaka spoľahlivosti a flexibilite týchto produktov. Spoločnosť vyniká ultra-rýchlou a relevantnou podporou.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Výber Post Affiliate Pro ako nášho affiliate manažérskeho softvéru bolo tým najlepším rozhodnutím, aké sme urobili pre náš partnerský program. Ako certifikovaný affiliate manažér by som PAP vrelo odporučil každému, kto plánuje spustiť škálovateľný, ziskový partnerský program.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Post Affiliate Pro sme začali používať v roku 2009. Sme stále veľmi radi, že máme Post Affiliate Pro na správu našich partnerov a ich vyplácanie. Sme obzvlášť ohromení ich technickou podporou, ktorá je vždy výnimočná.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dôkladnom prieskume rôznych softvérov sme si s kolegami vybrali práve Post Affiliate Pro. Softvér je veľmi užívateľsky prívetivý a poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujeme. Tím zákazníckej podpory je mimoriadne nápomocný a na naše otázky odpovedá včas.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Nemôžem nepoukázať na všetky dobré veci tohto produktu a tímu. Fantastická príručka „Začíname“ vás prevedie konfiguráciou a zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu je vzdialená len na jeden klik v prípade, že potrebujete pomoc. Podpora je bezkonkurenčná – rýchla a skutočne užitočná.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Práca s Post Affiliate Pro a LiveAgentom od Quality Unit je potešením. Ich zákaznícka podpora je vynikajúca a sú vždy k dispozícii, aby pomohli a našli najlepšie riešenia našich problémov. Ich inteligentný softvér affiliate marketingu nám pomáha poskytovať tie najlepšie služby našim partnerom a zákazníkom.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Post Affiliate Pro sme si vybrali kvôli ich vynikajúcej a rýchlej podpore. Podľa našich doterajších skúseností softvér splnil každé naše želanie. My a naši registrovaní partneri (vydavatelia) sme nadšení z používania PAP a môžeme ho bez výhrad odporučiť.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Post Affiliate Pro využívam viac ako rok a musím uznať, že prináša extrémny benefit do mojej firmy. Nielen, že je to excelentný softvér, má aj špičkovú zákaznícku podporu. Post Affiliate Pro môžem len a len odporučiť!

Frequently Asked Questions

 • What is affiliate marketing software?

  Affiliate marketing software tracks and reports on commission-triggering actions (sales, registrations, or clicks) from affiliate links.

 • What is a referral marketing?

  Referral marketing refers to the process where one person recommends a product, and the referee purchases that product as a result.

 • How much do affiliates earn?

  Affiliate marketers typically earn between $0 and $100 a day. Affiliate marketers in the top 10% make over $1,000 per month.

 • How do affiliates get paid?

  Affiliate marketers get paid by recommending a product or service to their followers through a unique affiliate link. Once a follower purchases the product through the link, the affiliate marketer gets paid a commission for the sale.

Súvisiace články sSoftvér pre affiliate program
Automatizácia je to, čo odlišuje nováčikov od veteránov. Zistite prečo.

Využite automatizáciu vo vašom affiliate marketingu

Post Affiliate Pro je nástroj na automatizáciu affiliate marketingu, ktorý ponúka funkcie ako sledovanie, upozornenia, e-mailový marketing a distribúciu provízií. Softvér je vhodný pre rôzne typy podnikov a ponúka rôzne cenové plány.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor
Start Free Trial