–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Odporúčania

Naši zákazníci
to vravia najlepšie

Zistite, prečo sme jednotkou na trhu softvérov na správu partnerských sietí.

 • ✓ Bezplatné nastavenie    
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
 • ✓ Nevyžadujeme kreditnú kartu    
 • ✓ Možnosť zrušenia kedykoľvek

Obzvlášť na nás zapôsobila technická podpora, ktorá bola vždy excelentná.

RebelBetting, Simon Renstrom
industry_woman_bg
Awards
 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
 • slashdot leader winter

  500 miliónov

  Vyplatených provízií

  123

  Krajín

  100 miliónov

  Partnerov

  • Karen Peterson

   Simply Fun Families

   karen-peterson

   Títo priatelia ponúkajú 24/7 live chat s veľmi skúsenými technikmi, ako aj telefonickú podporu, keď jednoducho nemôžem ľahko vysvetliť svoje otázky v písomnej forme. Sú mimoriadne trpezliví a dôkladní a verím im, že mi pomôžu v akejkoľvek situácii, s ktorou sa stretnem pri nastavovaní svojho partnerského programu.

   Nemôžem povedať dosť o tom, aká úžasná bola ich podpora, keď som sa pustil do tohto veľkého nového kroku. Ich softvér na sledovanie affiliate marketingu ma stále udivuje. Najmä to, aké ľahké je s ním pracovať. Hneď by som ich odporučil.

   +
  • Brian Greenberg

   True Blue Life Insurance

   brian-greenberg

   Pozrel som a vyskúšal som niekoľko affiliate softvérových služieb a Post Affiliate Pro má najviac možností na vytvorenie skvelého partnerského programu. Podarilo sa mi nastaviť niekoľko akcií v rôznych sumách platieb, aby som zaplatil partnerom za splnenie konkrétnych cieľov na našej webovej stránke. A možnosti výhod pre SEO priateľské odkazy boli silným predajným argumentom. S výkonom PAP som veľmi spokojný a vrelo ich odporúčam.

   +
  • Rick Slot

   Slotozilla

   rick-slot

   V mojej profesionálnej kariére boli iba dva prípady výnimočnej B2B asistencie a s potešením môžem povedať, že Post Affiliate Pro sa dostal do zoznamu vďaka ich softvéru a ich podpore. Zdá sa, že Post Affiliate Pro má model, ktorý možno nazvať poslaním alebo víziou a oni sa ho držia.

   Model, ktorý funguje a zostane v pamäti nespočetných spokojných partnerov a zákazníkov, s ktorými Quality Unit komunikuje. Títo chlapci robia niečo mimoriadne správne.

   Bavilo ma pracovať s našou affiliate sieťou cez Post Affiliate Pro. Na základe môjho výskumu som zistil, že je to jeden z najlepších programov na sledovanie partnerov a rád budem svoje odporúčania šíriť ďalej.

   +
  • Chris Mastergeorge

   Lindi Skin

   chris-mastergeorge

   Bol som priam ohromený schopnosťami a odhodlaním Martina Pullmana vo vašom tíme podpory. Podarilo sa mu vyriešiť niekoľko zložitých problémov s inštaláciou a neprestal, kým sa všetko nevyriešilo. S výsledkami som veľmi spokojný.

   +
  • Asle Skarpengland

   Findex

   asle-skarpengland

   Už mnoho rokov používame Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network a LiveAgent od Quality Unit. Tieto produkty nám pomohli vybudovať naše podnikanie jednoducho preto, že sú spoľahlivé a flexibilné. Môžeme dokonca podporiť zákazníkov v niekoľkých krajinách a jazykoch. Podpora je miesto, kde Quality Unit skutočne žiari: Ultra-rýchla odozva a relevantná pomoc. Dúfame, že naši konkurenti sa nikdy nedozvedia o produktoch Quality Unit.

   +
  • Eli Pedelty

   Law of attraction singles

   eli-pedelty

   Quality Unit má dnes jeden z najužitočnejších a najinformovanejších tímov podpory na Internete. Za moje 4 celé roky online marketingu som sa stretol iba s niekoľkými online podnikmi, kde som cítil, že online podpora bola 100% venovaná môjmu úspechu s ich produktmi. Tento krátky zoznam online firiem je Google Analytics, Microsoft AdCenter a Quality Unit.

   Tím podpory Quality Unit mi pomáhal 6 dní vkuse vyriešiť problém s kódovaním, ktorý priamo súvisel s mojou stránkou. Tento konkrétny problém zdržiaval spustenie môjho partnerského programu, a hoci softvér Post Affiliate Pro, ktorý som si kúpil od Quality Unit, fungoval perfektne, ich tím podpory si našiel čas – každý deň počas týždňa – aby mi pomohol vyriešiť problém, ktorý ma brzdil.

   Podľa mojich skúseností bola kúpa Post Affiliate Pro ako nášho affiliate manažérskeho softvéru tým najlepším rozhodnutím, aké som urobil pri príprave a spustení nášho partnerského programu. Ako certifikovaný affiliate manažér by som veľmi odporúčal zvoliť Post Affiliate Pro ako manažérsky softvér pre každého, kto plánuje spustiť škálovateľný, ziskový partnerské program. Pretože nedostávate len špičkový softvér na správu, ale aj nepretržitú telefonickú podporu, vďaka ktorej je inštalácia a používanie tohto softvéru úplne jednoduché.

   +

  Obzvlášť na nás zapôsobila
  technická podpora, ktorá bola vždy excelentná

  RebelBetting, Simon Renstrom

  • Iris Mack

   MathQED

   iris mack

   Po dôkladnom prieskume rôznych partnerských platforiem sme sa s kolegami rozhodli využiť Post Affiliate Pro. Prečo práve Post Afiliate Pro? Myslíme si, že softvér je veľmi užívateľsky prívetivý a poskytuje všetky kľúčové funkcie, ktoré potrebujeme na spustenie partnerského programu MathQED. Tím zákazníckej podpory je mimoriadne nápomocný a na naše otázky odpovedá včas. Tím MathQED je skutočne nadšený z používania sledovacieho softvéru Post Affiliate Pro na rozvoj partnerského programu MathQED!

   +
  • Andrei Knight

   FxKnight Trading Academy

   Andrei Knight

   Nemôžem nepoukázať na všetky dobré veci tohto produktu a tímu. Fantastická príručka „Začíname“ vás prevedie konfiguráciou a zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu je vzdialená len na jeden klik v prípade, že potrebujete pomoc. Podpora je bezkonkurenčná – rýchla a skutočne užitočná. Dokonca nás opätovne kontaktovali, aby sa uistili, že náš štart prebehol v poriadku, a aby zistili, či môžu byť ďalšou pomocou.

   Páni – firma so skutočnými 5-hviezdičkovými službami, o aké sa snažíme aj v našej vlastnej firme. Ďakujem.

   +
  • Henk-Jan Bergevoet

   Azurselect

   Henk Jan Bergevoet

   Spolupráca s Quality Unit je veľkým potešením, pretože ich zákaznícka podpora je vynikajúca a vždy sa snažia pomôcť a nájsť najlepšie riešenia našich prolémov. Sme aktívni v sektore prenájmu dovolenkových domov a využívame Post Affiliate Pro, ako aj ich live chat softvér (LiveAgent), a to je skvelá kombinácia. Post Affiliate Pro je inteligentný affiliate marketing softvér, ktorý nám pomáha poskytovať tie najlepšie služby našim partnerom a zákazníkom.

   Ďakujeme vám za vývoj skvelého nástroja.

   +
  • Philipp Zurawski

   Handyreparatur123

   Philipp Zurawski copy

   Už pred inštaláciou nás Post Affiliate Pro presvedčil výbornou a rýchlou podporou. Nakoniec sme sa rozhodli použiť model „stiahnuteľnej licencie“. Požadovaný program bol nainštalovaný na naše servery v priebehu niekoľkých minút. Z našich skúseností vyplýva, že možnosti nastavenia a konfigurácie nenechávajú žiadne želania nesplnené. V nepravdepodobnom prípade, že sa tak stane, je možné pohodlne pristupovať k rozsiahlemu portfóliu doplnkových pluginov a rozšírení pre PAP.

   V prípade akýchkoľvek ťažkostí je podpora PAP rýchlo na vašej strane. Keď sme raz mali problém s vyplácaním našich obchodných partnerov (kvôli nesprávnemu nastaveniu servera), dostali sme do niekoľkých hodín veľmi profesionálnu a explicitnú odpoveď. My a naši registrovaní partneri (inzerenti) sme s PAP spokojní a môžeme ho bez výhrad odporučiť.

   +
  • Steven Aitchison

   CYTguides

   Steven Aitchison

   Post Affiliate Pro využívam viac ako rok a musím uznať, že prináša extrémny benefit do mojej firmy. Nielen, že je to excelentný softvér, má aj špičkovú zákaznícku podporu. Akýkoľvek problém či otázku, ktorú som mal boli vyriešené, alebo zodpovedané v priebehu 2 minút. Post Affiliate Pro môžem len a len odporučiť!

   +
  • Timothy Weichman

   Life of Learning Foundation

   Timothy Weichman copy

   Funkcie a dizajn Post Affiliate Pro sú úžasné. A ich podpora 24x7x365 je tiež hviezdna! Viac ako 10 rokov sme boli klientmi jedného z najväčších poskytovateľov affiliate softvéru. Teraz, keď sme prešli na Post Affiliate Pro, si klopeme na hlavu, že sme tak neurobili skôr. Keby sme s Post Affiliate Pro išli hneď od začiatku, ušetrili by sme viac ako 90 % našich licenčných nákladov. Aká neuveriteľná hodnota. Ďakujeme, Post Affiliate Pro!

   +
  Súvisiace články sOdporúčania

  Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

  ×

  Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

  Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

  Naplánujte si hovor