–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Obrázkové bannery

Čo sú obrázkové bannery?

Obrázkový banner je základným typom propagačného materiálu podporovaného programom Post Affiliate Pro. Ide o grafický obrázok, ktorý sa používa na reklamu produktu alebo služby.

Je to stále najúčinnejší spôsob reklamy v affiliate marketingu, pretože v rámci obrázka môžete vyjadriť nielen základné heslo, ale aj emócie.

štatistiky bannerov

Post Affiliate Pro podporuje všetky typy obrázkov ako obrázkové bannery. Môžete jednoducho nahrať svoje obrázky priamo do Post Affiliate Pro a vaši partneri ich budú môcť používať na svojich webových stránkach.

Reklamné bannery majú rôzne veľkosti, ale často sú to obdĺžniky o šírke 460 pixelov a výške 60 pixelov. Bežne sa používajú aj veľkosti 460 x 55 a 392 x 72. Váš banner môže mať preddefinované veľkosti (napr. Skyscraper, Wide Skyscraper a Letherboard) alebo môžete definovať vlastné veľkosti bannerov. Post Affiliate Pro podporuje všetky veľkosti.

príklad obrázkového banneru
Príklad obrázkového banneru

Ktorý je najpopulárnejší formát pre obrázkové bannery?

Bannery sú najčastejšie vo formáte .JPEG. Pri vytváraní fotografií alebo obrázkov obsahujúcich zložité prechody, veľa farieb alebo tieňov je tento program ideálnym riešením. Najväčšou výhodou JPEGov je, že poskytujú súbor s veľkosťou menšou ako 200 kb. Navyše, JPEGy vám umožňujú upraviť kvalitu banneru. V závislosti od vašich potrieb môžete zvoliť vysokú alebo nízku kvalitu, čo vám umožní upraviť konečnú veľkosť vášho banneru.

Štatisktiky bannerov

Môžete si prezrieť podrobné štatistiky o každom bannere vytvorenom v Post Affiliate Pro. Môžete tiež porovnávať rôzne typy bannerov vedľa seba alebo analyzovať, ktoré typy bannerov sú v rámci vášho affiliate programu účinnejšie.

štatistiky bannerov
Promotional materials with Post Affiliate Pro
Create all kinds of promotional materials right from your affiliate software with no extra charges.
Try today
Promotional materials with Post Affiliate Pro

Frequently asked questions

Aké sú výhody obrázkových bannerov?

Obrázkové bannery sú stále najefektívnejšou formou reklamy v affiliate marketingu, pretože v obrázku môžete vyjadriť nielen základné heslo, ale aj emócie.

Čo je obrázkový banner?

Obrázkový banner je grafický obrázok použitý na reklamu produktu alebo služby.

Softvér na sledovanie affiliate marketingu Post Affiliate Pro je číslo 1 na trhu. Začnite spravovať vlastný partnerský program s bezplatnou kompletnou integráciou.

Najlepší partnerský a affiliate marketingový sledovací softvér

Post Affiliate Pro je softvér na sledovanie partnerského a affiliate marketingu, ktorý umožňuje spravovať viacero affiliate programov, sledovať výkonnosť partnerov, prideľovať provízie a vyplácať na jednom mieste. Je to ideálne riešenie pre každý aspekt affiliate marketingu, ako aj správu partnerských programov a sietí. Post Affiliate Pro ponúka bezplatnú skúšobnú verziu s bezplatným nastavením a zákazníckou podporou 24/7.

Dávajte pozor na dôležité správy vo vašom affiliate marketingovom programe. Zistite viac o našom pokrokovom systéme reportov v Post Affiliate Pro.

Kampaň, banner a affiliate reporty

Dávajte pozor na dôležité správy vo vašom affiliate marketingovom programe. Zistite viac o našom pokrokovom systéme reportov v Post Affiliate Pro.

Bannery s textovými odkazmi vytvorené pre vašich affiliate partnerov môžu byť upravené podľa požiadaviek každého obchodníka.

Bannery s textovými odkazmi

Bannery s textovými odkazmi sú základným typom propagačného materiálu, kde sa nachádza štvorec s textom a webovou adresou, na ktorú chcete zákazníkov presmerovať. Reklama s bannermi posilňuje názov vášho podniku a ich umiestnenie v oblastiach s veľkou návštevnosťou ľudí ich vystavuje tomu istému zákazníkovi niekoľkokrát denne. Mať meno vašej spoločnosti posilnené semipermanentne pri každom zobrazení môže pomôcť posilniť vašu značku a zaujať potenciálnych klientov. Post Affiliate Pro ponúka výber propagačných materiálov bez dodatočnej platby, ktoré môžete v prípade potreby prispôsobiť.

Replikácia stránok umožňuje vytvárať neobmedzené množstvo replikovaných alebo podobných stránok pre vašich affiliate partnerov.

Replikácia stránky

Replikácia stránok umožňuje vytvárať neobmedzené množstvo replikovaných alebo podobných stránok pre vašich affiliate partnerov.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme Váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies.

×

Naplánujte si individuálny hovor a zistite, ako môže Post Affiliate Pro pomôcť vášmu podnikaniu.

Sme k dispozícii vo viacerých termínoch

Naplánujte si hovor